Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Malt Shovel, James Squire The Chancer Golden Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Malt Shovel, James Squire The Chancer Golden Ale

    Butelka 0,345 litra, alkohol 4,5 %, kapsel firmowy browaru
    Kolor - ciemne złoto, bursztynowe, klarowny
    Piana - drobna, średnio wysoka, średnio trwała
    Zapach - słodycz z lekkim chmielem
    Gaz - ok, lekko szczypie
    Smak - lekko owocowe, lekki chmiel, lekkie pikantne nuty, lekka goryczka, średnia słodycz
    Pijalne, lekki piwo.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 5040- moje 2465 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Niestety jak dla mnie jest średnie. Mocno średnie. Piana zniknęła po minucie, redukując się do baaaardzo cienkiej obręczy, aromat słodowo-kwiatowy jest nawet przyjemny, ale tak słaby, że mój wiecznie połamany nos ledwo go wyczuwa. Smak jest orzeźwiający, trochę przyprawowy, trochę słodowy, piwo jest bardzo lekkie, odświeżające, ale zarówno nachmielenie, jak i ciało są tak delikatne, że boję się, czy dotykając tego piwa nie zrobię mu krzywdy. Pewnie zupełnie inaczej takie piwo smakuje, kiedy pije się je w upale, a inaczej w środkowoeuropejskim kwietniu. Niemniej gdyby takie piwo wydała PINTA, AleBrowar czy inny polski kontraktowiec, to bym narzekał, że nic ciekawego. Z drugiej strony: podobnie jak Fat Yak to piwo ma w sobie coś ciekawego, nietypowego, czego nie czuję w polskich czy brytyjskich piwach w tym stylu... I dalej nie wiem, co to.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎