Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słowacja, Liptovsky Mikulas, ul. Palucanska 20 Pivaren Litrak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kogra
    Senior
    • 03-2005
    • 139

    Słowacja, Liptovsky Mikulas, ul. Palucanska 20 Pivaren Litrak

    Piwiarnia mieści sie na przeciwległym rogu szpitala miejskiego w centrum miasta.
    Na zewnątrz duży ogród i ławy gdzie pewnie miło mozna posiedzieć patrząc na góry.
    W środku typowa piwiarnia (ale nie hostiniec) z kominkiem, drewnianymi stołami i ławami oraz bilardem. Lokal dla niepalących. Mały ale za to wielki w wybór piwa. 11 nalewaków, a
    w nich Avar 12, Eggenberg 12 i Nakourany Svihak, Svijany 12, Kaltenecker 14, 16 i 19,
    Zubr 14, Urpiner 16, Primator 13 polotmavy i Hubertus 11,5 tmavy.
    Ceny 1,20 euro - oprócz mocniejszych Kalteneckerów. Do jedzenia tylko zagryzki typu: utopence, tlacenka, chleb z pivnym syrom. Barmanki i właściciel bardzo mili i przyjaźni. Pani nawet nacapovala prawdziwe rezane z Avara i Nakouranego choć zastrzegała że nie wie czy się uda. Pojawiają się rotacyjnie jakieś chwilowe nowości, ale generalnie zestaw 7-8 piw stały
  • MLT
    Senior
    • 12-2003
    • 1045

    #2
    A ja cztery tygodnie temu byłem W Mikulasu i nic nie wiedziałem o tym miejscu. Boli.
    Last edited by MLT; 14-03-2013, 22:38.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      W 2006 roku chyba jej nie było, bo tamtędy przechodziłem i nic nie odnotowałem.
      Na stronie kam na pivo dość skromna informacja, ale wraz z cenami.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT Wyświetlenie odpowiedzi
        A ja cztery tygodnie temu byłem W Mikulasu i nic nie wiedziałem o tym miejscu. Boli.
        Ale byłeś w innym miejscu Swoją drogą ten Mikulasz to jakiś piwny ewenement.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎