Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla dziewczyny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jani50
    Junior
    • 03-2013
    • 9

    Prezent dla dziewczyny

    Witam!

    Niedługo moja dziewczyna ma urodziny, i ja muszę jej coś ładnego kupić. Ale po pięciu latach już nie mam dobrych pomysłów, przecież ona już ma prawie wszystko. Chyba ja już nie mam wyjścia i muszę jej kupić coś bardzo wartościowego. Czy może wy macie jakiś dobry pomysł? Co wy normalnie kupujecie w takim przypadku?
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    Gustowna biżuteria! - jak mawia moja siostra: temu kobieta się nie oprze, nie wyrzuci, a jest lokatą kapitału.

    Comment

    • Cyneq
      Senior
      • 12-2011
      • 181

      #3
      Najlepszą lokatą kapitału jest alkohol - w końcu jest najwyżej oprocentowany.
      W związku z tym kup jej białego portera.

      MSPANC

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Moja pani uwielbia, gdy przygotuję coś własnoręcznie. Np. do tej pory trzyma putełko po chusteczkach, które jej kiedyś (3 lata temu!) podarowałem w ramach "prezentu na przeziębienie" - a pudełko to obkleiłem papierem kolorowym i ozdobiłem rysunkami i rymowankami. Również w przypadku innych prezentów staram się, by były "od serca", a nie "od portfela" - i to nie tylko dlatego, że nie jestem krezusem Zgodnie z tym, co mówi moja dziewczyna - rzecz zawsze może sama sobie kupić, natomiast własnoręcznie zrobiony przemiot pokazuje, że nam zależy - poświęcamy na to swój czas, a prezent ma emocjonalny wydźwięk. Nawet, jeśli nie mamy talentu do malowania, rysowania, modelowania. Nawet, gdy jest to tylko głupie pudełko chusteczek.
        Last edited by WojciechT; 19-03-2013, 21:55.

        Comment

        • jani50
          Junior
          • 03-2013
          • 9

          #5
          Macie ciekawe pomysły, dzięki. W końcu zdecydowałem się, żeby ją kupić nowy zegarek. [Admin: Ciach] na stronie [Admin: Ciach] kupiłem zegarek firmy [Admin: Ciach]. Jest używany, więc cena była ok. Do tego zamierzam zmajstrować ładne pudełeczko z naszymy wspólnymi zdjęciami. Mam nadzieję, że niespodzianka mi się uda.
          Last edited by ART; 22-03-2013, 13:25. Powód: pseudomarketing

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎