Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kto jada w barze mlecznym ;)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Kto jada w barze mlecznym ;)

    Nie jadam w barach mlecznych, nie dla tego, że tam jest niesmacznie, ale bary mleczne są dofinansowywane z urzędu miasta dla wspierania ubogich. Wspieram te bary swoim podatkiem, ale nie zamierzam z nich korzystać, bo nie dla mnie są przeznaczone i jest to, według mnie, nie w porządku, żebym z nich korzystał.
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie jadam w barach mlecznych, nie dla tego, że tam jest niesmacznie, ale bary mleczne są dofinansowywane z urzędu miasta dla wspierania ubogich. Wspieram te bary swoim podatkiem, ale nie zamierzam z nich korzystać, bo nie dla mnie są przeznaczone i jest to, według mnie, nie w porządku, żebym z nich korzystał.
    Emes - tym razem wg mnie pie..lisz jak potłuczony...

    Przepraszam za zaśmiecanie tematu, ale wszelkie absurdy mają jednak swoje granice

    No chyba, że to dla tego
    Last edited by iron; 31-03-2013, 23:16.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Jak nigdy przyłączam się do zdania Irona.
      W takim układzie wstęp do barów mlecznych dla zagranicznych turystów powinien być zabroniony, mimo że przed Euro uznali jeden z nich w Gdańsku za najlepsze miejsce na obiad.
      PS - ja nie jadam u Wietnamczyków, uważam, że te budki nie są dla mnie przeznaczone
      Last edited by Pendragon; 01-04-2013, 09:42.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        emes, liczymy, że z dworca we Wrocku do Leśnicy pójdziesz na pieszo. Komunikacja miejska jest dofinansowywana przez miasto.

        Ograniczona oferta żywieniowa? To chyba byłeś na innym festiwalu
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #5
          Nie ma to jak merytoryczne odpowiedzi, jaki polot i zrozumienie, że ktoś ma inne zdanie, ocenę i oczekiwania.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie jadam w barach mlecznych, nie dla tego, że tam jest niesmacznie, ale bary mleczne są dofinansowywane z urzędu miasta dla wspierania ubogich. Wspieram te bary swoim podatkiem, ale nie zamierzam z nich korzystać, bo nie dla mnie są przeznaczone i jest to, według mnie, nie w porządku, żebym z nich korzystał.
            O kurrrrr ale Ty jesteś jednak pojebany... ps. - dofinansowane są posiłki nabiałowe więc mięso możesz jeść spokojnie - jest w pełni kapitalistyczne i drogie więc dostępne tylko dla wybrańców jak Ty
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #7
              No proszę, kolejny post na poziomie, będzie więcej wyzwisk ? Lud tego pragnie.

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #8
                może jakiś sparing w Leśnicy? ;-)
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie ma to jak merytoryczne odpowiedzi, jaki polot i zrozumienie, że ktoś ma inne zdanie, ocenę i oczekiwania.
                  Gdybyś napisał, że po prostu takiego jedzenia nie lubisz, to nie byłoby tematu, a tak to sam się wystawiłeś

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Cez
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1789

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie jadam w barach mlecznych, nie dla tego, że tam jest niesmacznie, ale bary mleczne są dofinansowywane z urzędu miasta dla wspierania ubogich. Wspieram te bary swoim podatkiem, ale nie zamierzam z nich korzystać, bo nie dla mnie są przeznaczone i jest to, według mnie, nie w porządku, żebym z nich korzystał.
                    emes a czy Ty wiesz na czym polega dofinansowanie posiłków w barach mlecznych?
                    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      Jak mam kaprys to jadam, mój ulubiony to Bar Ząbkowski na rogu Ząbkowskiej/Targowej. Jedzenie bardzo smaczne jakiego w innych miejscach nie znajdę (poza innymi barami).
                      Jeśli ktoś ma problem z wizytami w takich miejscach - to jego problem. Ja takiego nie mam.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Horse1963
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 547

                        #12
                        Rzadko ale mi się zdarza, najczęsciej w podróży. I nie zawsze ma "mleczny" w nazwie.
                        Last edited by Horse1963; 02-04-2013, 14:43.

                        Comment

                        • WojciechT
                          Senior
                          • 09-2012
                          • 2546

                          #13
                          Kiedy miałem pracę kilkadziesiąt metrów od baru mlecznego (było to z 6 lat temu), to jadałem w nim prawie codziennie; można było za 5 zł zjeść prawie pełnowartościowy dwudaniowy obiad. Teraz niestety nie mam tego luksusu, jednak czasem zdarzy mi się jeszcze skoczyć na pierogi do gliwickiego Baru Teatralnego, który (chyba) funkcjonuje na zasadach baru mlecznego.

                          Comment

                          • Makaron
                            Senior
                            • 08-2003
                            • 2107

                            #14
                            Tanie ,dobre i zdrowe jedzenie.
                            Dofinansowanie tego typu miejsc się po prostu opłaca.
                            Dawno nie jadłem w takim lokalu. W wakacje na pewno się wybiorę.
                            "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                            Comment

                            • Rzeszowiak
                              Piwny Radykał
                              • 04-2009
                              • 1596

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie ma to jak merytoryczne odpowiedzi, jaki polot i zrozumienie, że ktoś ma inne zdanie, ocenę i oczekiwania.
                              Ciut zaleciało hipokryzją.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎