Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najtańsze polskie piwo?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    Najtańsze polskie piwo?

    Temat w tym dziale, bo mało poważny, a jestem ciekaw, jak to wygląda w innych częściach Polski. Z czystej ciekawości: ile w Waszej okolicy, w najgorszej mordowni, gdzie wchodzi się drzwiami, a wychodzi oknem - kosztuje najtańsze piwo 0,5l? Może to być nawet Harnaś zmieszany z resztkami soków żołądkowych stałych bywalców albo trzymane pod ladą butelki czegoś, co z piwem wspólnego ma conajwyżej nazwę.

    Ja w swojej okolicy mam Zamkowe po 3,50 + na życzenie sznita z tustem (studenckie, dla nie-studentów 4 zł). Widziałem także jeszcze w tym roku w innej knajpie lane Tyskie za 3,20 (tak przynajmniej głosił szyld).

    Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu (4? 5?) w jednym z zabrzańskich lokali było butelkowe Karpackie za 2,50. Taniej piwa w knajpie w Polsce nie widziałem chyba nigdy.

    Macie podobne doświadczenia?

    Jeśli uznacie, że temat jest bez sensu, to go wywalcie albo olejcie.
    Last edited by WojciechT; 03-04-2013, 14:15.
  • Radical
    Senior
    • 03-2008
    • 145

    #2
    Wakacje 2012, goszcząc w Jaworznie widziałem Harnasia z kija za 2.50. Nie pamiętam nazwy lokalu, ale było to na osiedlu Jeleń. Na pytanie, czemu cena taka niska, właściciel pracujący w roli barmana powiedział "Jak będzie drożej to mi nikt tu nie przylizie"
    Last edited by Radical; 05-04-2013, 03:10.
    Radical.

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      #3
      Kilka lat temu, jak jeszcze w Opolu studiowałem, poszedłem do jakiejś knajpy wśród ogródków działkowych na Zaodrzu, gdzie Namysłów lali za 3zł, do tego darmowy bilard!!

      Lokal straszny, wszędzie stali bywalcy, do siedzenia stare taborety i cerata na stołach. Ale nie powiem, fajnie było. Na dodatek wyciągnięcie od gościa zza lady kilku różnych szkieł nie było problemem.
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎