Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zduńska Wola, sklepy Gajewczyk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pawcio_1977
    Junior
    • 08-2011
    • 10

    Zduńska Wola, sklepy Gajewczyk

    3 sklepy : ul. Przemysłowa 40, ul. Złota 29a, ul. Srebrna naprzeciwko ośrodka zdrowia.
    W ofercie :
    - piwa czeskie m.in.: Primator, Cerna Hora, Kozel, Budweiser, Krusovice, Skalak, Svijany
    - piwa z browarów regionalnych : Ciechan, Kormoran.
    piwa niemieckie, rosyjskie i koncernowe.

    Dzisiaj po raz pierwszy zauważyłem Pintę !
  • KajusAnt
    Senior
    • 02-2013
    • 347

    #2
    No to już nie musisz jechać do Sieradza.

    Comment

    • Pawcio_1977
      Junior
      • 08-2011
      • 10

      #3
      Tak. Do pełni szczęścia brakuje tylko oferty AleBrowar. Będę lobbować za tymi piwami .

      Comment

      • KajusAnt
        Senior
        • 02-2013
        • 347

        #4
        Nic nowego się tu nie pojawia i jak mi powiedziała pani zza lady nie pojawi się.

        Comment

        • Pawcio_1977
          Junior
          • 08-2011
          • 10

          #5
          Niestety gość sobie odpuścił temat. Za to sklepik Promil na rogu Zielonej i Spacerowej ( blisko MC Donalda) czasami ma Pintę oraz Alebrowar.

          Comment

          • KajusAnt
            Senior
            • 02-2013
            • 347

            #6
            W Sieradzu na Jagiellońskiej Pinta już na stałe się zadomowiła i pojawił się AleBrowar.

            Comment

            • Pawcio_1977
              Junior
              • 08-2011
              • 10

              #7
              Dzięki za info ale mnie to już średnio interesuje ponieważ zacząłem warzyć piwko w domu.

              Comment

              • zgoda
                Senior
                • 05-2005
                • 3516

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pawcio_1977 Wyświetlenie odpowiedzi
                Dzięki za info ale mnie to już średnio interesuje ponieważ zacząłem warzyć piwko w domu.
                Brawo, to jest właściwe podejście!
                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KajusAnt Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nic nowego się tu nie pojawia i jak mi powiedziała pani zza lady nie pojawi się.
                  Tzn nic poza piwami opisanymi w pierwszym wpisie, czy tylko koncernówka została?
                  Czemu sklep Promil nie opisany?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • KajusAnt
                    Senior
                    • 02-2013
                    • 347

                    #10
                    Głównie koncernówka i trochę piw czeskich.

                    Comment

                    • Pawcio_1977
                      Junior
                      • 08-2011
                      • 10

                      #11
                      Mają Bojana, przez jakiś czas nie było Pinty ale wrócili do niej. Z czeskich doszła Holba o ile się nie mylę. Ostatnio rzadko tam zaglądam więc nie jestem na bieżąco.

                      Comment

                      • piwosz1987
                        Junior
                        • 08-2014
                        • 2

                        #12
                        Mała aktualizacja:
                        Gajewczyk otworzył nowy sklep na ul.Paprockiej w Zduńskiej Woli. I od razu duży plus, gdyż oprócz dużego wyboru piw czeskich i regionalnych mają lodówę z zimnymi piwkami z regionów i czech.
                        Ostatnio zakupiłem u nich Schlappe - piffko z bawarii, mają wersję Landbier i Weisbier. Oprócz tego widziałem z polskich: Bojany, Lwówki (brakowało chwilowo Jankes'a ale z tego co wiem jest ogólny problem z dostępem do tego piwa ;/), Ciechany, Trochę Amber, Kormoran, Pinta, Fortuna Smaki, Warianty Miłosława, Noteckie i Walońskie, Cały Racibórz,
                        Z czeskich i słowackich cała gama Skalaków, Kozłów, Primatorów, Złoty Bażant, Budweisery, Cerna Hor, Holby, Chodovary, Staropramen, Radegast, Zubry, Svijany, Konrad, Jezek, Opat i czasami trafiają się jeszcze pojedynczo wybrane piwa.
                        Co jakiś czas mają też litrowe czeskie piwa, niefiltrowane i niepasteryzowane ale nazwy nie pamiętam.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎