Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koźminek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Koźminek

    Mam prośbo-pytanie. Czy ktoś wie coś na temat Koźminka? Mam dwie dosyć nowe etykiety stamtąd i nie wiem czy to jest browar czy jakaś rozlewnia bądź jeszcze coś innego Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny.
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Koźminek - wieś gminna w powiecie kaliskim, woj. wielkopolskie. Gmina liczy 88 km2 powierzchni i 7629 mieszkańców. Wójtem jest Andrzej Miklas, a przewodniczącym Rady Gminy Jan Ukleja.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Jeśli nie możesz załączyć skanów, to przynajmniej podaj dokładny opis. Jak mamy zgadnąć, o co Tobie chodzi? Może to są etykiety od kiełbasy?

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        Dobrze już pisze cos więcej A więc na pierwszej etykiecie jest napisane: ?Wyprodukowano Regent S.C. Koźminek? i dalszy adres. Piwko nazywa się Full Mocny. Druga etykieta zawiera dane następujące: Wyprodukowano Browary Bydgoskie dla Regent S.C. No i znowu podana nazwa Koźminek i adres. A piwko nazywa się Mocne Kujawiaczek. Może to piwko jest robione w Bydgoszczy?? Mam nadzieję że to pomoże rozwikłać tą zagadkę.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Regent S.C. oznacza spółkę cywilną o nazwie Regent. W Polsce produkcją napojów zawierających alkohol mogą zajmować się wyłącznie spółki prawa handlowego - akcyjne i z ograniczoną odpowiedzialnością. Z tego wynika, że Regent S.C. jest firmą handlową i zamawia sobie piwo w Bydgoszczy, pod własnymi etykietami.

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #6
            Wielkie Dzięki Krzysiu.

            Comment

            • prima
              Senior
              • 06-2001
              • 148

              #7
              A ja trafiłem na :
              Mocne Kujawiaczek wyprodukowane dla Regent s.c. Koźminek przez Browar Krajan-Nakło.

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                #8
                Mocne Kujawiaczek popularne piwko

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎