Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Ryn, XX-lecia 1, Stanica Żeglarska Stock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PiwnicaZamkowa
    codziennie od 16:00
    • 05-2011
    • 805

    Ryn, XX-lecia 1, Stanica Żeglarska Stock

    Położona nad urokliwym jeziorem Ryńskim przystań żeglarska Stock jest znana wśród braci żeglarskiej.Posiada keje dla 30 jachtów.Zapewnia żeglarzom sanitariaty,prysznice, prąd. W zabudowaniach mieści się tawerna. W niej jak i na zewnątrz leje się Żywiec. Piwny ogródek pomieści ponad 120 spragnionych piwa dusz. Właścicielem jest Piotr,uznany warszawski architekt,który kilka lat temu porzucił wielkomiejski zgiełk Warszawy i osiadł w Rynie.
    Od dłuższego czasu namawiałem go na poszerzenie oferty piwnej.No i stało się. W przyszłym tygodniu wysyłamy mu schładzarki,parasole oraz kegi z piwem. Na początek będzie to Raciborskie Klasyczne,Raciborskie Pils,Sachsenberg Pieprzowe oraz Nasze Zamkowe.Dostanie też piwa butelkowe w tym jakieś Pinty napewno
    Mam nadzieję,że tym sposobem zniknie kolejna biała plama na piwnej mapie kolegi Pentragona.
    Krzysztof
  • PiwnicaZamkowa
    codziennie od 16:00
    • 05-2011
    • 805

    #2
    Miło mi poinformować,że z naszą pomocą uruchomiono w stanicy cztery nowe nalewaki. Na pewno nie będzie na nich koncerniaków .W tej chwili na kranach jest Raciborskie,Irlandzkie i Wiśniowe z Witnicy. W ofercie są też piwa butelkowe z Ciechana,Kormorana,Corneliusa.To na początek.Dla miejscowych piwoszy to i tak szok.
    Gdy na dobre rozpocznie się sezon żeglarski oferta będzie bogatsza w ciekawsze pozycje.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      To może pomożecie też jakiemuś lokalowi w moim mieście?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • bayern71
        Senior
        • 06-2006
        • 1004

        #4
        To dobra wiadomość. Akurat się zastanawiamy jaką trasę wybrać w czasie tegorocznego pływania. No to już wiem gdzie jeden nocleg wypadnie

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwnicaZamkowa Wyświetlenie odpowiedzi
          Mam nadzieję,że tym sposobem zniknie kolejna biała plama na piwnej mapie kolegi Pentragona.
          Biała plama właśnie została lekko zamazana.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎