Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bralirwa, Turbo King

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Noriusz81
    Senior
    • 11-2008
    • 388

    Bralirwa, Turbo King

    Brasseries et Limonaderies du Rwanda
    Turbo King
    butelka 33 cl, zaw. alk. 6,5 % obj.

    barwa - klarowna, ciemno-miedziana;
    piana - niska, pozostaje do samego końca cienki pierścień (a konsumpcja trwała dłuuuugo - patrz: niżej) :P;
    aromat - trawiasty, słodowy, jakby owocowy, ale nie oszukujmy się - całość przesłaniają dominujące nuty stomatologiczno-skunksowato-szmaciane;
    smak - słodu w zasadzie nie czuć, goryczka słaba, za to wyraźna kwasowość owszem - obecna, w posmaku - gorzka czekolada;
    wysycenie - zbyt wysokie.

    Hmm - albo trafił mi się trefny egzemplarz, albo to piwo rzeczywiście tak pachnie i smakuje
    Kraj Nr 100 zaliczony, jednak następnym razem, jeśli będę miał wybór pomiędzy klasycznym, egzotycznym, jasnym lagerem, a egzotycznym "czymś" innym - wybiorę to pierwsze
    Nie polecam Turbo Króla.
    Attached Files
    Last edited by Noriusz81; 02-05-2013, 21:26.
    Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
    Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
    2286 ze 162 krajów
    Noriuszowe piwa - zdobyte kraje
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Noriusz81 Wyświetlenie odpowiedzi
    Hmm - albo trafił mi się trefny egzemplarz, albo to piwo rzeczywiście tak pachnie i smakuje (...) jeśli będę miał wybór pomiędzy klasycznym, egzotycznym, jasnym lagerem, a egzotycznym "czymś" innym - wybiorę to pierwsze
    Przypuszczam, że jednak miałeś pecha. Piłem to piwo rok temu - nie było rewelacyjne, ale nie było też tragiczne. Ot po prostu przeciętne ale. Na tyle przecietne, że skusiłem się na nie tylko raz, wybierając do codziennego opilstwa Mutziga, Primusa, czy Skola. Niewątpliwie w "dzikich" krajach jasny lager jest najbezpieczniejszy, bo zwykle najbardziej przewidywalny smakowo.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎