Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Multitap czyli warszawska heca na 16 fujarek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Multitap czyli warszawska heca na 16 fujarek

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie rozumiem kwestii tej mitycznej atmosfery. Na piwo idę zwykle ze znajomymi, wtedy przebywam w atmosferze wytworzonej przez moje towarzystwo (jakkolwiek to brzmi ). Inni mnie nie obchodzą, póki nie robią dymu.
    Tobie to wszystko jedno bo wychodzisz z domu raz na rok. W tej sytuacji to nawet podczas obrad Sejmu będzie dla Ciebie - świetna atmosfera
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Mam świetną atmosferę w domu.

    Comment

    • legart
      Senior
      • 06-2012
      • 913

      #3
      A to sanepid odbiera lokale z trwającymi pracami remontowymi?

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
        A to sanepid odbiera lokale z trwającymi pracami remontowymi?
        Pytanie do sanepidu, ale widać, że jeszcze kosmetyczne prace trwają
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • legart
          Senior
          • 06-2012
          • 913

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
          Pytanie do sanepidu, ale widać, że jeszcze kosmetyczne prace trwają
          Bo mnie zastanawia dlaczego jedne lokale z remontami nie mają odbiorów a inne działają (bez podtekstów )

          Comment

          • belze
            Senior
            • 02-2004
            • 301

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
            Czyli będą 4 multitapy w Warszawie.
            Przejdę się i ocenię,ale tylko jakaś wyjątkowa atmosfera może mnie tam zwabić ponownie, ponieważ ceny zdecydowanie za wysokie. Niezła lokalizacja, więc może się utrzyma na runku.
            Czy mógłby mnie ktoś oświecić jakie to 4 multitapy? Kufle i Kapsle, Cuda na kiju a pozostałe 2 ? Jakoś przez lata posuchy przespałem zeszłoroczny boom piwny i dopiero zaczynam się orientować w temacie

            ps. witam ponownie po kilku latach przerwy (jeśli jeszcze ktoś mnie kojarzy :P)

            Comment

            • fuliano
              Senior
              • 07-2010
              • 1825

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belze Wyświetlenie odpowiedzi
              Czy mógłby mnie ktoś oświecić jakie to 4 multitapy? Kufle i Kapsle, Cuda na kiju a pozostałe 2 ? Jakoś przez lata posuchy przespałem zeszłoroczny boom piwny i dopiero zaczynam się orientować w temacie

              ps. witam ponownie po kilku latach przerwy (jeśli jeszcze ktoś mnie kojarzy :P)
              Istniejący już jakiś czas PDSL oraz Chmielarnia, która w ciągu miesiąca może zostać otwarta

              Comment

              • belze
                Senior
                • 02-2004
                • 301

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                Istniejący już jakiś czas PDSL oraz Chmielarnia, która w ciągu miesiąca może zostać otwarta
                Ok, o PDSL wiedziałem, nie sądziłem że mają aż 10 kranów. Dzięki za info.

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bo mnie zastanawia dlaczego jedne lokale z remontami nie mają odbiorów a inne działają (bez podtekstów )
                  Odbiór sanepidu musza mieć nowo otwierane lokale, gdzie np. była zmiana sposobu użytkowania lokalu.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • fuliano
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1825

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belze Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ok, o PDSL wiedziałem, nie sądziłem że mają aż 10 kranów. Dzięki za info.
                    Bo chyba 12 mają

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      Od ilu kranów zaczyna się multitap?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • legart
                        Senior
                        • 06-2012
                        • 913

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                        Odbiór sanepidu musza mieć nowo otwierane lokale, gdzie np. była zmiana sposobu użytkowania lokalu.
                        dzięki za informacje

                        Comment

                        • nynek
                          Senior
                          • 11-2007
                          • 274

                          #13
                          4 multitapy? Cytat z fanpage blogu Smak Piwa:

                          "Warszawa czeka na Chmielarnię oraz Kufle i Kapsle - multitap bar, a tymczasem w Pałacu Kultury podobno powstaje kolejny multitap. Ciekawe, ciekawe..."

                          Comment

                          • legart
                            Senior
                            • 06-2012
                            • 913

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
                            4 multitapy? Cytat z fanpage blogu Smak Piwa:

                            "Warszawa czeka na Chmielarnię oraz Kufle i Kapsle - multitap bar, a tymczasem w Pałacu Kultury podobno powstaje kolejny multitap. Ciekawe, ciekawe..."
                            Przynajmniej człowiek będzie mógł sobie ponarzekać na nadmiar a nie jak jeszcze niedawno na "przysłowiową tajemniczą pustynię warszawską"

                            Comment

                            • grzeber
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2866

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                              Istniejący już jakiś czas PDSL oraz Chmielarnia, która w ciągu miesiąca może zostać otwarta
                              Jest jeszcze Złoty Ryż.
                              pozdrawiam
                              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎