Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Jelenia Góra, Plac Piastowski Sklep firmowy browaru Czarnków [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kwiateq
    Junior
    • 02-2013
    • 7

    Jelenia Góra, Plac Piastowski Sklep firmowy browaru Czarnków [zamknięte]

    Dzisiaj przechodząc po Placu Piastowskim w Jeleniej Górze Cieplicach zauważyłem sklep firmowy browaru Czarnków. Niestety w niedzielę zamknięte. Przez przyciemnione drzwi sklepiku widać było tylko że coś tam leży na półkach.
    Będąc tam następnym razem postaram się dodać coś więcej o tym sklepie.

    BTW. Chciałbym spytać czy na prawdę jest to piwo z Czarnkowa czy jednak browar Grybów? Na etykiecie do końca nie można tego rozgryźć.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Skąd ci ten Grybów się wziął?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Kwiateq
      Junior
      • 02-2013
      • 7

      #3
      chodziło o gontyniec. sorki za pomyłkę.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Browar Gontyniec jest póki co wirtualnym browarem. Jego siedziba powstaje pod Chodzieżą. Jest on właścicielem Czarnkowa.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Kwiateq
          Junior
          • 02-2013
          • 7

          #5
          Dzięki za odp.

          Comment

          • Micho441
            • 04-2008
            • 812

            #6
            Browar Gontyniec to nazwa skrótowa Grupy Kapitałowej:"Browar Gontyniec S.A. a nie budynku-fabryka piwa.
            Firma "Browar Gontyniec S.A." jest właścicielem browaru w Czarnkowie i Konstancinie.
            Buduje też browar-Kamionka koło Chodzieży.

            Comment

            • JanuszJG
              Member
              • 04-2013
              • 73

              #7
              Przechodząc w zeszłą niedzielę przez Plac Piastowski natknąłem się na otwarty Sklep Firmowy Browaru Czarnków, a na drzwiach taka informacja:

              "Sklep Firmowy Browaru Czarnków czynny jest również w niedzielę w godzinach: 11:00 - 18:00."

              Comment

              • JanuszJG
                Member
                • 04-2013
                • 73

                #8
                Sklep Firmowy Browaru Czarnków pod wskazanym adresem jest nieczynny od dłuższego czasu, zresztą jak większość innych ich sklepów w całej Polsce poza paroma przypadkami. Zastanawia mnie, co było powodem zamknięcia tego sklepu...

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JanuszJG Wyświetlenie odpowiedzi
                  Sklep Firmowy Browaru Czarnków pod wskazanym adresem jest nieczynny od dłuższego czasu, zresztą jak większość innych ich sklepów w całej Polsce poza paroma przypadkami. Zastanawia mnie, co było powodem zamknięcia tego sklepu...
                  Trochę o ich sklepach firmowych jest w tym artykule:

                  Comment

                  • JanuszJG
                    Member
                    • 04-2013
                    • 73

                    #10
                    Dziwię się, że zamknęli sklep w Jeleniej Górze. Był on w bardzo dobrej lokalizacji, bo w uzdrowiskowej dzielnicy, więc na pewno była tam spory ruch. Sam nawet zaoatrywałem się w tym sklepie w piwa z Czarnkowa, bo miałem stosunkowo blisko, a gdy bywałem tam lub tamtędy przechodziłem zawsze ktoś kupować. Nie wiem, ile miał ten sklep utargów ani też nie znam powodów, dla których go zamknięto. Może piszą prawdę w tym artkyule, że nierentowne sklepy zostały zamknięte. Jednak jaka jest prawda chyba nigdy się nie dowiemy.

                    Comment

                    • JanuszJG
                      Member
                      • 04-2013
                      • 73

                      #11
                      Ostatnimi czasy przechodząc przez Plac Piastowski napotykałem się na ludzi, którzy najnormalniej całowali klamkę i zostawiali butelki po Noteckim i Gniewoszach. Wszystko z powodu tego, że przez dłuższy okres pozostawał tam szyld reklamowy Browaru Czarnków.

                      Obecnie w miejscu byłego już sklepu znajduje się sklep z toruńskimi piernikami, rogalami świętomarcinskimi oraz sokami, kawami i herbatami podawanymi na wynos.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎