Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2002 - SOMA - imprezy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    2002 - SOMA - imprezy

    Świeżo otrzymane
    Attached Files
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #2
    Jakby ktoś wolał po angielsku...
    Attached Files
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Promocja piwa SOMA - listopadowy "Happy Hour (przepraszam FCJP)
      Przy zamówieniu jednego dużego piwa - drugie GRATIS
      Od poniedziałku do soboty 16.oo-19.oo
      w niedzielę 11.oo - 24.00
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #4
        Dla klubowiczów

        1. Od poniedziałku do soboty w godz. 16.00 - 19.00 > piwo dnia w cenie 7 zł za 0,5 l

        2. W każdą niedzielę - Niedziela piwosza - od 11.00 do zamknięcia lokalu > piwo dania w cenie 7 zł. za 0,5 l.
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • Cordel
          Senior
          • 09-2001
          • 1087

          #5
          Re: Dla klubowiczów

          [QUOTE]celt_birofil napisal/a
          piwo dania w cenie 7 zł. za 0,5 l. [/B][/QUOTE
          Piwo dania, chiba nadanie piwa kosztuje 7zł, za 0,5L!
          "Mam powody
          Powstrzymywać się od wody.
          Od wody mnie w brzuchu kole:
          Pijam tylko alkohole."
          Jan Lemański

          Comment

          • piwit
            † Piwosz w Raju
            • 11-2001
            • 32

            #6
            Albo nie jestem na biezaco, albo sobie jaja robicie!
            7 zl za piwo to jest, plus -minus, 80 BF. I to ma byc promocja?
            W Brukseli, czy u mnie w Antwerpii to jest zwykle zdzierstwo!

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #7
              Niestety to prawda. Pomyśl ile kosztują piwa w Kraju Nad Wisłą, poza promocją.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #8
                Miodek się znalazł

                Oczywiście miało być piwo dnia !!!
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • celt_birofil
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 09-2001
                  • 4469

                  #9
                  Originally posted by piwit
                  Albo nie jestem na biezaco, albo sobie jaja robicie!
                  7 zl za piwo to jest, plus -minus, 80 BF. I to ma byc promocja?
                  W Brukseli, czy u mnie w Antwerpii to jest zwykle zdzierstwo!
                  Raczej to pierwsze (niestety ).
                  A co powiesz na 15 zł. za 0,5 l Guinnessa albo Kilkenny ?
                  Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                  Comment

                  • Cezar
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 1349

                    #10
                    Na początku w SOMIE sprzedawali 0,5 l. po 9 zł, ostatnio obniżyli do 8. Tak więc można przyjąć, że 7 zł to promocja.

                    A piwo ostatnio się tam poprawiło, dlatego można czasami spokojnie te 7 (14, 21, 28...) zł. odżałować.

                    Comment

                    • masumi
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 289

                      #11
                      Doprawdy ciekawa to promocja!!
                      Obniżenie ceny na dany produkt sprzedawany aktualnie nazywa się po prostu obniżką !!!
                      W krakowskich ( i nie tylko ) knajpach tego typu "promocji " nie ma. Nikt nie sprzedaje piwa z Żywca po obniżonej cenie: np. po 4,20 gdy może go sprzedać po 4,40. Podonie jest z innymi piwami tzw. koncernowymi. Wyjątkiem jest piwo z Relakspolu (in +) i z C.K.Browaru (in - )

                      Comment

                      • celt_birofil
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 09-2001
                        • 4469

                        #12
                        Własnie mi przysłali
                        Attached Files
                        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          #13
                          SOMA MAILING:

                          W tym tygodniu zapraszamy na / Join us this week at SOMA for

                          muzykę / music
                          Pt./Fri. 11.01 -- DJ Froggy & Tennesse: the fun(k) starts here
                          Gratis 20:00 pub. Najlepszy początek na piątkowy wieczór/ The best place to start your Friday night out.

                          Sob./Sat. 12.01 -- DJ Maceo Wyro: funkstar
                          Gratis 20:00 pub. Tańce na barze dozwolone/ Dancing on the bar permitted

                          Niedz./Sun. 13.01 -- Koncert! RYBA, acid-jazz experiment
                          Gratis 20:00 rest.

                          &
                          świeże piwo / fresh beer
                          2 za 1 / 2 for 1 beers HAPPY HOURs
                          & Sport na dużym ekranie / on the Big Screen
                          pon.- sob. / Mon.-Sat. 16:00-19:00, niedz. / Sun. 12:00 - 19:00
                          Jedyny Happy Hour z świeżymi piwami prosto z browaru! / The only happy hour with fresh beer on tap!

                          &
                          imprezy / parties to come
                          **MAŁYSZ WEEKEND**
                          Puchar Świata / World Cup of Ski Jumping
                          19, 20.01, 13:30, na żywo z Zakopanego na dużym ekranie / Live from Zakopane on the big screen
                          specjalny konkurs: wytypuj długość skoków Małysza i wygraj nagrody
                          special contest: enter our betting pool on how far Małysz will jump and
                          you can win great prizes

                          **Zapomnij o poniedzałku / Forget about Monday Party**
                          tylko dla klubowiczów, cykliczne / members only, cyclical
                          kickoff party --> 03.02, niedz./ Sun., 19:00-00:00
                          stay tuned for more info
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • celt_birofil
                            † 2017 Piwosz w Raju
                            • 09-2001
                            • 4469

                            #14
                            Kolejne atrakcje

                            CYTUJĘ:
                            Cześć Miłośnicy Piwa SOMA! / Hello SOMA Beer Lovers !

                            W ten weekend zapraszamy na / Join us this weekend at SOMA for

                            **MAŁYSZ WEEKEND**
                            Puchar Świata na żywo z Zakopanego na dużym ekranie / World Cup of Ski Jumping Live
                            Sob, Niedz. 19 & 20.01, start 13:30
                            konkurs: wytypuj ktore miejsca zajmie Adam i wygraj nagrody:
                            contest: guess which place Adam will take and you can win great prizes:
                            *bilety na przedpremierowy pokaz filmu Władca Perścieni / tickets to the pre-premiere of Lord of the Rings
                            *soundtrack do filmu Władca Perścieni / Lord of the Rings Soundtrack
                            *wybór dań do piwa z menu / choice of food from the pub menu
                            *dzbanek piwa SOMA / pitcher of SOMA beer
                            *2 litry piwa SOMA na wynos / 2 liters of SOMA beer to go

                            -------------------------------------------------------->
                            muzykę / music
                            Pt./Fri. 18.01 -- DJ Froggy & Tennesse: the fun(k) starts here
                            Gratis 20:00 pub. Najlepszy początek na piątkowy wieczór/ The best place to start your Friday night out.
                            Sob./Sat. 19.01 -- DJ Benito & Ceezar
                            Gratis 20:00 pub. Tańce na barze dozwolone/ Dancing on the bar permitted
                            Niedz./Sun. 20.01 -- Koncert! Rei Ceballo & Latin Jazz Quintet
                            Gratis 20:00 rest.

                            --------------------------------------------------------->
                            pij świeże naturalne piwo prosto z browaru!
                            wkrótce: Białe Ale-- nowe piwo SOMA!
                            drink fresh all-natural beer straight from the brewery!
                            coming soon: White Ale!

                            2 za 1 świeże piwo Happy Hour & sport na dużym ekranie /
                            2 for 1 fresh beer HAPPY HOURs with sports on the Big Screen
                            pon.- sob. / Mon.-Sat. 16:00-19:00
                            niedz. / Sun. 12:00 - 19:00

                            --------------------------------------------------------->
                            **Zapomnij o poniedzałku / Forget about Monday Party**
                            tylko dla klubowiczów, cykliczne / members only, cyclical
                            kickoff party --> 03.02, niedz./ Sun., 19:00-00:00
                            muzyka, piwo, film, nagrody / music, beer, film, prizes
                            KONIEC CYTATU
                            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #15
                              Też dostałem takie zawiadomienie z Somy.
                              Fajne nagrody w konkursie. Szkoda, że nie mogę tam być.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎