Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

White Gypsy, American Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    White Gypsy, American Pale Ale

    Kolejne i póki co ostatnie na rynku ze „światowej” serii browaru White Gypsy.
    PIANA: zdecydowanie najtrwalsza z wszystkich „ejli” jakie piłem a ostatnio jest to chyba dominujący u mnie gatunek w „piwospisie”. Fakt że piwo nie tyle nalane co chluśnięte do szklanki to jednak po kilku minutach piana trzymała się nadal praktycznie tak samo jak to utrwaliłem na zdjęciu. Gruba, puszysta niczym Grycanki i o lekko kremowym odcieniu.
    NAGAZOWANIE: postaram się już w przypadku ejli nie pisać „nieduże”. Napiszę że niczym nie wyróżniające się od gazu w innych tego typu piwach.
    KOLOR: pod względem koloru raczej amber ale niż pale ale.
    SMAK: fotka , odczekanie aż nieco opadnie piana. Piana nie zamierza osiąść ani o milimetr więc redukuję ją za pomocą pierwszego łyka. Podjedża znów cytrus. Spojrzenie na etę a na niej potwierdzenie w postaci słowa „grapefruit”. Myślę ze godne polecenia fanom piw o herbacianym kolorze. Alkohol 7,5 %.
    OPAKOWANIE: butla, eta i kapsel zgodnie z obecną sztampą tej serii. Tym razem kolor jaki wybrano dla tego piwa nie wiedzieć czemu, różowy.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎