Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trouble, Sabotage India Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Trouble, Sabotage India Pale Ale

    Piwo którego wersja beczkowa znana jest od początku tego roku. Ponieważ irlandzcy pubowi sekciarze przyjeli je z aprobatą, browar własnie wypuścił wersję butelkową.

    PIANA: na tyle długo pozostająca na powierzchni że udalo mi się spokojnie zrobić jej kilka zdjęć. Dosyć gęsta jednak po pewnym czasie zanikająca przedewszystkim na środku powierzchni i pozostająca jedynie przy brzegach. Jasna.
    NAGAZOWANIE: opisując kolejnego ejla trudno wysilić mi się na jakiś orginalny opis gdyż i w tym przypadku zawartość CO2 można by określić jako „wzorcową dla tego typu piwa” czyli nieduża.
    KOLOR: bursztyn.
    SMAK: kolejny oceniany ejl i przyznać muszę że chyba zaczynam oswajać kubki smakowe z tego rodzaju piwem : ) Goryczka już nie wydaje mi się tak duża jak to pisałem jeszcze tygodnie temu w swoich amatorskich recenzjach. Przyjemny jakby hmmm... korzenny (?) zapach przy braniu kolejnego testowego łyczka. Próbując dodać jakieś fachowe teksty do tej recenzji zaglądam na kontrę a tam w zasadzie dowiaduję się jedynie że użyto 5 rodzaji chmelu i tyle. Nie napisane jakie ale nawet jakby napisali i tak by mi nic to nie mówiło. No, może niektorym z to czytających... Ogólnie piwo po prostu dobre.
    OPAKOWANIE: kolejna trzecia już (bo 3 marka piwa z tego browaru) fajna i orginalna etka utrzymana w komiksowej grafice. Kapsel jak typowe dla irlandzkiego rzemieślnika – golas.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎