Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Abdysz-Ata, Żiwoje Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kruger_nr1
    Senior
    • 11-2005
    • 801

    Abdysz-Ata, Żiwoje Premium

    Żiwoje Premium, 12,0% ekstraktu, 4,5% alkoholu. Puszka 500 ml , temin ważności puszki 3 miesiące.
    Piwko wypiłem kilka dni po upływie daty ważności, jednak myślę, że nie miało to wpływu na smak tego piwka. Faktycznie czuć smak podobny jak w innych żywych piwach ze wschodu które miałem okazję pić.
    Piwo dobrze nagazowane, dwie sekundy po otwarciu puszki która stała wcześniej w lodówce piwo postanowiło przyśpieszyć opuszczanie swego pojemnika, jednak udało się to opanować. Dość dobra, gęsta piana utrzymywała się do końca. Kolor ciemnozłoty jak mi się wydaje, zapach mocny -trochę chmielowy, trochę chlebowy - przyjemny.
    Piwko bardzo smaczne, obawiałem się co mnie czeka przy tej degustacji i okazała się ona na szczęście na plus
    Kolejny nowy kraj zarówno w wypitych piwkach jak i w puszkach do kolekcji
    Attached Files
    Last edited by kruger_nr1; 10-07-2013, 19:15.
    Kolekcja puszek piwnych:
    http://puszkikrugera.web-album.org/
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    #2
    Wersja z roku 2015. Puszka 0,5 l.
    Pije 1 rok i 4 miesiące po upływie 3 miesięcznego terminu przydatności. Piwo nadal dobre, nie czuć symptomów zepsucia czy kwasu. Ton slogan że to piwo żywe to tylko chyba ściema.
    Moja wersja ma już tylko 11 blg i 4 % alkoholu.
    Barwa słomkowa, piana niska krótkotrwała, nie pozostawia śladu na szkle.
    W zapachu i smaku mocno zbożowe, słodowe, goryczka niewielka.
    Nagazowanie średnie, w sam raz.
    W sumie dobre piwo.
    Attached Files

    Comment

    • kruger_nr1
      Senior
      • 11-2005
      • 801

      #3
      Jak na Kirgistan to całkiem dobre piwo. Różnice w smaku w zależności od sposobu sprzedaży i miejsca zakupu, jednak w stosunku do innych piw kirgiskich zdecydowanie na plus.
      Kolekcja puszek piwnych:
      http://puszkikrugera.web-album.org/

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎