Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Budapeszt - noclegi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sokół83
    szynkarz
    • 12-2004
    • 1598

    Budapeszt - noclegi

    Czy ktoś z Was może polecić jakiś sensowny i tani hostel w stolicy Węgier? Generalnie jest ich pełno w necie, ale może ktoś z Was może polecić sprawdzonego. Wybieram się tam w przyszły weekend - a potem Azerbejdżan i Gruzja
    Last edited by Sokół83; 11-07-2013, 07:13.
    Z INNEJ BECZKI

    www.fotopolska.eu
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Ja zadowolony byłem z Mathias Hostel - typowy akademik zamieniany na wakacyjne hotel.
    Czystość to nie była jego mocna strona ale jest stosunkowo blisko centrum (północno-zachodnie zbocze góry Gellerta), pokoje mają "balkony" , szybkie dojście do kilku linii tramwajowych (z tym, że ja potrzebowałem dogodnych połączeń w Budzie).

    Comment

    • Basik
      Senior
      • 06-2006
      • 1308

      #3
      Rok temu spaliśmy tu: http://www.hunyadipanzio.hu/ Konkretnie w Hunyadi. Na jedną noc, żeby tylko się przespać, może być, ale komfort średni. Minusy, to na pewno odległość od centrum. Spory kawałek musieliśmy wędrować do pierwszego przystanku metra. Nie polecamy tam posiłków. Niedaleko jest centrum handlowe, w którym można zrobić zakupy. Natomiast wizyta w pobliskim McD może skończyć się zatruciem. Plusy, pensjonat znajduje się przy wlocie/wylocie z Budapesztu, zatem rano przed dalszą podróżą można szybko opuścić miasto.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎