Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świat Piw Przemyśl? o co tu chodzi? współpracować czy też nie?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kapsel2
    Junior
    • 07-2013
    • 9

    Świat Piw Przemyśl? o co tu chodzi? współpracować czy też nie?

    Witam, potrzebuję trochę informacji na temat Świata Piw z Przemyśla, hurtowni. ja osobiście mam sklep z alkoholami i chciałbym wprowadzić półkę z piwami właśnie regionalnymi. http://swiat-piw.pl/ strona może nie rozbudowana, ale szumnie piszą o swych osiągnieciach. nie wiem tylko na ile jest to prawda. mianowicie piszą, że w skład sieci wchodzą sklepy z Przemyśla 2x, Stalowa Wola, Łańcut, Krynica, Rzeszów. jednak kiedyś odwiedziłem jeden ze sklepów i dowiedziałem się, że jedynie sklep w Przemyślu jeden pozostał pod ich logiem, wycofał się z tego Łańcut, Krynica, Sanok. poza tym dowiedziałem się, że 2 sklepy w Rzeszowie zamknięto i Stalową Wolę. Przyznaję, że chciałbym nawiązać z nimi współpracę, ale chciałbym zaciągnąć języka żeby nie wtopić.

    Pozdrawiam serdecznie,
    i mam nadzieję, że jakoś mi pomożecie

    kapsel2
  • Rzeszowiak
    Piwny Radykał
    • 04-2009
    • 1596

    #2
    W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś na temat ich szumnych osiągnięć. Oceń sobie zatem wiarygodność sam na tej podstawie. W Rzeszowie tez jest hurtownia, która zaopatruje również Przemyśl.

    Comment

    • kapsel2
      Junior
      • 07-2013
      • 9

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
      W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś na temat ich szumnych osiągnięć. Oceń sobie zatem wiarygodność sam na tej podstawie. W Rzeszowie tez jest hurtownia, która zaopatruje również Przemyśl.

      Dzięki kolego za podpowiedź. faktycznie jest hurtownia w rzeszowie,
      Czyli jednym słowem kłamią...;/ "niby" pierwsza sieć sklepów z piwem, już nie istnieje.

      pozdrawiam,

      Comment

      • Piwa-i-wody-regionalne
        Senior
        • 06-2012
        • 269

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kapsel2 Wyświetlenie odpowiedzi
        Dzięki kolego za podpowiedź. faktycznie jest hurtownia w rzeszowie,
        Czyli jednym słowem kłamią...;/ "niby" pierwsza sieć sklepów z piwem, już nie istnieje.

        pozdrawiam,
        No nie wiem czy chciałeś zasięgnąć tu języka o ich hurtowni czy też ich nieco oczernić, bo widzę, że bardzo szybko coś kolega do konkluzji doszedł, a żadnych merytorycznych wpisów od czasów pierwszego zapytania nie było.

        Z tego co wiem sklepy zostały zamknięte, ponieważ skupili się właśnie na działalności hurtowej (to była franczyza). Czyli to co koledze jest na chwilę obecną potrzebne - hurt działa pełną parą. Ja o nich nic złego nie mogę powiedzieć.
        Last edited by Piwa-i-wody-regionalne; 16-07-2013, 15:58.
        Łużycka 25, Kraków
        godz. otwarcia: pn-sb 11:00-21:00

        http://www.facebook.com/pages/Piwa-i...2783551?ref=hl

        gg 34920954

        Nasze wycieczki do browarów w różnych krajach :)

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #5
          To nie była "franczyza".

          Comment

          • kapsel2
            Junior
            • 07-2013
            • 9

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwa-i-wody-regionalne Wyświetlenie odpowiedzi
            No nie wiem czy chciałeś zasięgnąć tu języka o ich hurtowni czy też ich nieco oczernić, bo widzę, że bardzo szybko coś kolega do konkluzji doszedł, a żadnych merytorycznych wpisów od czasów pierwszego zapytania nie było.

            Z tego co wiem sklepy zostały zamknięte, ponieważ skupili się właśnie na działalności hurtowej (to była franczyza). Czyli to co koledze jest na chwilę obecną potrzebne - hurt działa pełną parą. Ja o nich nic złego nie mogę powiedzieć.
            jeszcze żadnej decyzji nie podjąłem , nie powiedziałem , że rezygnuję , ale ciągle się waham,
            ok, sklepy które były ich własnością zamkneli na rzecz hurtu, ale dlaczego sklepy które się u nich zatowarowywały (tzw franczyza) a naliczyłem ich 3, działają ciągle tylko się nie zaopatrują w tej hurtowni? tym bardziej skoro tak prężnie działa? no i dlaczego skoro tak świetna hurtownia nie aktualizują strony? co jest totalnym okłamywaniem potencjalnego klienta? coś gdzieś żle zrozumiałem?

            Piszesz, że prężnie działaja...poczytałem tutaj , że właśnie jest trochę inaczej. doczytałem się w związku z tym, że asortyment piwny mają okrojony w porównaniu z początkiem jak zaczynali.czyż znów się mylę?

            więc nie rozumiem z tego nic...a tutaj na forum szukam porad między innymi od osób które z nimi współpracuja, bądź współpracowały. a wiadomo każdemu, że internet jest skarbnicą wiedzy..
            Last edited by ART; 16-07-2013, 17:07. Powód: cyt.

            Comment

            • Piwa-i-wody-regionalne
              Senior
              • 06-2012
              • 269

              #7
              Skarbnica wiedzy to jest bezpośredni kontakt, telefon, spotkanie. Prosisz o ofertę, zadowala Cię, zamawiasz, płacisz za towar i jesteś zadowolony. Do czego tu trzeba więcej strzępić klawiaturę.

              Nie jestem ich adwokatem, stronę mogliby uaktualnić, fakt, ale ten problem dotyczy 90% firm w branży. Hurt działa prężnie, mogę potwierdzić. Mam pozytywne doświadczenia. A co do franczyzn, może nie płacili za towar? Kto wie. Ale nie chcę mi się plotkować
              Łużycka 25, Kraków
              godz. otwarcia: pn-sb 11:00-21:00

              http://www.facebook.com/pages/Piwa-i...2783551?ref=hl

              gg 34920954

              Nasze wycieczki do browarów w różnych krajach :)

              Comment

              • Rzeszowiak
                Piwny Radykał
                • 04-2009
                • 1596

                #8
                Ja też nie jestem ich adwokatem, ale akurat problem nie leżał po stronie "franczyzobiorców".

                Comment

                • swiat-piw
                  Świat Piw
                  • 03-2011
                  • 353

                  #9
                  Dobrą reklamę sobie chłopaki robicie Przez oczernianie konkurencji do sukcesu...

                  Zdrówko

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    #10
                    Cóż za hipokryzja

                    Comment

                    • StaraDrukarnia
                      Junior
                      • 07-2012
                      • 19

                      #11
                      Hurt działa elegancko tyle w temacie !

                      Comment

                      • Piwa-i-wody-regionalne
                        Senior
                        • 06-2012
                        • 269

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                        Cóż za hipokryzja
                        Ja tu się produkuje, by kapslowi pomóc i szczerze doradzić, a tu gość prawie wprost dał do zrozumienia po co ten temat został założony. Właściwie temat się kwalifikuje do usunięcia przez Arta. Piaskownica...
                        Łużycka 25, Kraków
                        godz. otwarcia: pn-sb 11:00-21:00

                        http://www.facebook.com/pages/Piwa-i...2783551?ref=hl

                        gg 34920954

                        Nasze wycieczki do browarów w różnych krajach :)

                        Comment

                        • Rzeszowiak
                          Piwny Radykał
                          • 04-2009
                          • 1596

                          #13
                          Znam temat od podszewki, więc skoro ktoś pyta to odpowiadam. Co zrobi pytający - jego sprawa. Zamiast pytać na forum niech jedzie do któregoś ze sklepów i zapyta dlaczego nie chcą mieć ze Światem Piw do czynienia. Jak dla mnie może otworzyć kolejny sklep jako Świat Piw - jego biznes. Ale znam kilka osób działających na podkarpackim rynku piwnym, sam jestem zorientowany więc dlaczego mam tu kłamać. Forum służy także do przekazywania informacji a nie tylko ślepego pisania pochwał.

                          Więc nie pisz głupich haseł o piaskownicy skoro sam przyniosłeś grabki i wiaderko. Ja też szczerze doradziłem, niech teraz sobie sam osądzi.

                          Comment

                          • kapsel2
                            Junior
                            • 07-2013
                            • 9

                            #14
                            widzę, że zdania są podzielone. będę w trasie więc zaglądne do tych sklepów. później skontaktuję się już z firmą i podejmę decyzję. w tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim za wzięcie udziału w dyskusji.

                            a dodatkowo uważam jak kolega Rzeszowiak, iż fora są do tego aby dyskutować , udzialać się w dyskusji nie tylko pochwalnie. Koledze z Krakowa również dziękuję, i wezmę to pod uwagę.

                            pozdrowienia piwne
                            kapsel

                            Comment

                            • kapsel2
                              Junior
                              • 07-2013
                              • 9

                              #15
                              oni mi wyglądają na oszustów,
                              ja bym powiedział , że trzeba na nich uważać.!!!!!!!! zarabiają na bezzwrotnych butelkach. to jest jakiś obłęd. to jest bezprawie. odsprzedawali butelki z Browaru Grybów i Witnicy , dostawali je za darmo a odsprzedawali po 0,50 zł , zarabiając krocie na paru sklepach. To podlega do zgłoszenia do jakiegoś urzędu. dziwię się tym ludziom , że nikt nie zareagował do tej pory. dziwię się też , że wcześniej nikt tu nic nie pisał na forum, żeby ostrzec innych...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎