Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Natakhtari, Mtieli

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    Natakhtari, Mtieli

    Kolejne piwo z jednego z największych gruzińskich browarów. Lager, 12% ekstraktu, 5% alkoholu.

    Według strony internetowej jest niefiltrowane; jednak jednocześnie jest bardzo klarowne.
    Lekki skunksik, co nie jest zaskoczeniem zważywszy na zieloną butelkę. Trawiasto-ziołowa goryczka, nawet niezła jak na "duży" browar, ale poza tym nic specjalnego. Lepsze niż nasze koncerniaki, ale nie na tyle, żeby jakoś szczególnie się zachwycać. Do wypicia i zapomnienia.

    Potem wrzucę fotki.
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Czy mogę prosić o zmianę nazwy tematu na Natakhtari, Mtieli? Niestety wkradła się literówka

    Aha, i zapomniałem dodać, że pite ponad miesiąc po terminie.

    Zdjęcia:
    Attached Files
    Last edited by WojciechT; 29-07-2013, 21:06.

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
      Według strony internetowej jest niefiltrowane
      Niefiltrowane jest to z zieloną etykietą. Aczkolwiek oba smakują identycznie. Smak jest lekko przypalony, ze słabymi nutami karmelowymi, ale jednak wytrawny, chociaż pojawiają się wytłumione słodkawo-słodowe przebłyski. Nieco mi przypomina piwa marcowe.
      Attached Files

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        #4
        Bardzo poprawne piwo, bez wad, ale i bez uniesień. Mocna słodowość, lekka goryczka, delikatny skunksik. Bardzo ładny złoty, klarowny kolor. Piana też niczego sobie, utrzymuje się niemal do końca.

        Faktycznie coś z tym marcowym może być na rzeczy, mi ten smak i wygląd również kojarzy się z tym stylem.

        Ogólnie niezłe piwo, nie ma się do czego przyczepić. Po gruzińskim koncerniaku spodziewałem się znacznie mniej.
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pite w wersji beczkowej
          Kolor bursztynowy, klarowne, piana mierna, drobna, dość szybko opadała. Jest dość pełne, treściwe, mocna i fajna goryczka, nagazowanie bez zarzutu. Jedno z lepszych dostępnych na rynku
          Attached Files
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • kruger_nr1
            Senior
            • 11-2005
            • 801

            #6
            Zmieniona szata graficzna piwa. Zmienione też parametry piwa, ma teraz 11,0 % ekstraktu i 4,7% alkoholu. Całkiem przyjemne piwo wśród koncerniaków w Gruzji.
            Attached Files
            Kolekcja puszek piwnych:
            http://puszkikrugera.web-album.org/

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎