Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Krynica-Zdrój, Zdrojowa 7/2, Grill Bar Aquarium [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pulas
    Senior
    • 08-2001
    • 965

    Krynica-Zdrój, Zdrojowa 7/2, Grill Bar Aquarium [zamknięte]

    Bardzo fajny bar w Krynicy. Bez zadęcia, za to ze świetnym piwem - z beczki leją niefiltrowane, niepasteryzowane Żywe z Grybowa (5 PLN).
    To chyba jedyny lokal w tym kurorcie, w którym można wypić to świetne (moim zdaniem) piwko,
    Do tego przegląd piw jasnych z tego browaru w butelce (też po 5 PLN).

    Do zjedzenia klasyczne i smaczne dania z grilla (karkówka, kaszanka), można też zjeść kwaśnicę albo grillowanego pstrąga (ale tych dwóch ostatnich potraw nie próbowałem, więc nie wiem jak smakują)

    Podsumowując: fajny bar do posiedzenia (zarówno wewnątrz - tak jakby w oszklonej baszcie) albo w ogródku kilka metrów poniżej, co skutecznie izoluje od przebiegającej obok głównej drogi w mieście.
    pułaś
    ---------------------------------
    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
    Lśni jak porzeczka krwawa
    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
    I między bajki wkładam"
  • Brat_Piwny
    Senior
    • 01-2009
    • 685

    #2
    Nadal leją piwo z Grybowa tylko już za 6 PLN.

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Oprócz lanego dostępne również butelkowe, podczas mojej wizyty były to : wynalazki ( aloes&curacao i trzcinowe ) oraz Pilzweizer Niepasteryzowane i Grybów. Obsługa sympatyczna
      i sprawna. Warto zejść z "głównego traktu spacerowego" i wspiąć się nieco pod górkę pomiędzy Witoldówką a Willą Białej Róży. Żółte parasole z logo grybowskiego browaru wskażą drogę.
      To chyba jedyne miejsce w Krynicy, gdzie można skosztować lanego piwa z Grybowa.
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        #4
        Potwierdzam, lokal z klimatem z "minionej epoki". Świetna kaszanka z grilla, bardzo smaczny Grybów z beczki. Ogólnie szkoda, że takich miejsc jest coraz mniej.

        Comment

        • jacekwerner
          Senior
          • 05-2004
          • 2837

          #5
          Lokal nadal działa i ma się dobrze, lany Grybów po 6 zł/0,5l ( szkoda tylko, że podawany w szklankach Okocimia - ale nie bądźmy takimi ortodoksami ), spory wybór butelkowego Grybowa w lodówce. Obowiązkowo
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • Brat_Piwny
            Senior
            • 01-2009
            • 685

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
            szkoda tylko, że podawany w szklankach Okocimia - ale nie bądźmy takimi ortodoksami ) Obowiązkowo
            Fajne, klimatyczne miejsce. Co do szklanek mogło być gorzej. Za pierwszym razem dostałem w szklance Lecha. Podczas następnej wizyty poprosiłem o szklankę Okocimia.
            Attached Files

            Comment

            • rysioz
              Senior
              • 10-2007
              • 144

              #7
              Małe sprostowanie, adres to Zdrojowa 7. Lany Grybów niefiltrowany, niepasteryzowany 15%-6 zł. Szkło nieważne, piwo super.

              Comment

              • un88
                Junior
                • 03-2011
                • 2

                #8
                W ostatni weekend byłem w Krynicy i Aquarium było zamknięte. To dość dziwne, bo u nich jest telewizor, więc liczyłem, że obejrzę mecz Polska - Portugalia. Tuż obok natomiast otworzył się "Grill Bar u Tedika", który jest barem ogródkowym i nie ma lanego Grybowa, a Tyskie. Czy ktoś się orientuje co się stało i czy Aquarium jeszcze powróci (np.w sezonie jesienno-zimowym, kiedy ten bar na powietrzu prawdopodobnie będzie nieczynny)?

                Comment

                • un88
                  Junior
                  • 03-2011
                  • 2

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika un88 Wyświetlenie odpowiedzi
                  W ostatni weekend byłem w Krynicy i Aquarium było zamknięte. To dość dziwne, bo u nich jest telewizor, więc liczyłem, że obejrzę mecz Polska - Portugalia. Tuż obok natomiast otworzył się "Grill Bar u Tedika", który jest barem ogródkowym i nie ma lanego Grybowa, a Tyskie. Czy ktoś się orientuje co się stało i czy Aquarium jeszcze powróci (np.w sezonie jesienno-zimowym, kiedy ten bar na powietrzu prawdopodobnie będzie nieczynny)?
                  Dodam, że zniknęły parasole, "ogródek" oraz cała instalacja grilla.

                  Comment

                  • Brat_Piwny
                    Senior
                    • 01-2009
                    • 685

                    #10
                    Potwierdzam. Szkoda!
                    P.S. Spoglądając przez szybę zauważyłem, że wyposażenie wewnątrz pozostało na miejscu.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎