Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rzeszów, Rynek, Pub Rutyna [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TTOP
    Senior
    • 03-2013
    • 449

    Rzeszów, Rynek, Pub Rutyna [zamknięte]

    Podczas swojego urlopu zawitałem i do Rzeszowa. Byłem tam pierwszy raz w życiu, z bbizu spisałem adres i namiary na Pub Kuźnia, ale i trochę pozwiedzialiśmy. Na północnej pierzei rynku (mniej więcej vis a vis studni) jest pub Rutyna. Reklamuje go niewielka, wystawiana tablica z wypisem browarów. Była Pinta, był Ale browar wiec weszliśmy. W środku całkiem sympatycznie, 2 lodówki z ciekawymi piwami (była Pinta, choć tylko Odsiecz Wiedeńska i Viva la wita), Ale browaru chwilowo brak, był za to Witbier z Podróży Kormorana, były Raciborskie, Lwówek, Ciechan. Słowem - całkiem nieźle. Nalewaki były też, ale koncernowe i nawet nie pamiętam co na nich było. Ceny 8-10zł za butelkę, przynajmniej jeśli chodzi o Pintę i Podróże Kormorana. Można pograć w planszówki, obsługa miła, ale nie kuma zbytnio o co chodzi z piwem. Na najwyższej półce pod sufitem postawili dosłownie 3-4 Duvele. Na moje pytanie, czy są z lodówki i za ile, pan powiedział, ze przywieźli je wczoraj i postawili na górze, ale tylko dla ozdoby, bo "te piwa są drogie i nikt by ich nie kupił, a tak są fajną ozdobą". Dodajmy do tego kibel na kluczyk "do odbioru przy barze" i jest wesoło. Mimo wszystko siedziało nam się miło, w końcu zagraliśmy w Kolejkę (planszówka wydana przez IPN), Witbier był, Pinta była, towarzystwo też - czego chcieć więcej? Z tego co tutaj piszecie w Rzeszowie nie ma zbyt wielkiego wyboru miejsc z ciekawszym piwem, więc postanowiłem nadać temat
  • TTOP
    Senior
    • 03-2013
    • 449

    #2
    Kilka zdjęć z wewnątrz (przepraszam za jakość)
    Attached Files

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      #3
      Temperatura pokojowa to się zgadza, z tym że temp pokojowa to ok 15 stopni a nie tyle ile jest akurat w pokoju

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Nie wiem jaka temperatura panuje w lokalu - temperatura pokojowa w przypadku piwa nie oznacza 24 stopni, tylko 16-20 - w zależności od stylu Przy czym ja bym sugerował jednak te 16 i to jako wartość maksymalną.
        Gościszewo, gdzie produkuje AleBrowar, zaczęło niedawno pasteryzować swoje piwa, więc chyba nie powinno być już problemu z upłynnieniem ich piw przed czasem. Pinta od początku pasteryzowała piwa, więc tu też nie powinno być problemu.

        Z innej beczki - rozumiem, że opłata za reklamę uiszczona?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • TTOP
          Senior
          • 03-2013
          • 449

          #5
          Podczas swojej wizyty namiawiałem barmana, żeby przekazał info do właściciela, o istnieniu czegoś takiego jak browar.biz i możliwości szybkiej i taniej reklamy dla 50 tys piwoszy. Był bardzo zainteresowany. Jak widać trochę mu czasu zajęło przekazanie tej informacji, ale się udało (no chyba, że przeceniam wartość tamtej rozmowy;p). W każdym razie, podczas mojej kolejnej wizyty w Rzeszowie napewno wpadnę na piwko/planszówki, może i jakiegoś belga też da się obskoczyć;P

          Comment

          • karol1000
            Senior
            • 09-2007
            • 1823

            #6
            Ja byłem na ogródku ostatnio u nich. Rowling Jack zamarznięty w butelce i do ręki podany śmierdzący kufel. Żona dostała Odsiecz w temperaturze może 3 stopni. Kiepsko
            LP

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              #7
              Lokal zamknięty.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎