Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blacks, Kinsale Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Blacks, Kinsale Pale Ale

    Póki co jedyne piwo butelkowe z najnowszego bo otwartego w czerwcu irlandzkiego browaru rzemieślniczego. Wcześniej w miejscowości Kinsale lecz w innej lokalizacji działał podobny browar o podobnej nazwie czyli Kinsale Brewing (stąd moja długa, precyzyjna nazwa w tytule postu by nie mylić ich). Niestety został zamknięty kilka lat temu. Pierwsze warki piwa o ktorym mowa poniżej były kontraktowane jeszcze w browarze 8 Degrees. Ta obecna zakładam że jest już warzona na miejscu.

    PIANA: bardzo OK, biała, może nie najdrobniejsza ale niezła. Równomierna i długo trzymająca się po nalaniu.
    NAGAZOWANIE: słabe, bąbelki anemiczne, praktycznie nie istnieją po kilkudziesięciu sekundach od nalania. Część pozostaje na ściankach szklanki.
    KOLOR: jasnozłoty, nieco mętny.
    SMAK: lekki cytrusowy posmak ale niewielki. Goryczka też bardzo nieduża. Być może po spróbowaniu już tylu ejli mój „poziom tolerancji goryczy” podniósł się jednak i stąd to wrażenie. Sam nie wiem. Alkohol 5%. Chmiele Cascade i Citra nadająca ów cytrusowy posmak (wg opisu z ety)
    OPAKOWANIE: w sumie niebrzydka utrzymana w bladoniebieskiej kolorystyce etykieta. Praktycznie klon etykiet z poprzedniego nieczynnego już browaru w Kinsale (łódka, nazwa piwa). Kapsel nawiązujący kolorystycznie niebieski jednak niestety jedynie jednobarwny.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎