Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Eight Degrees, Amber Ella

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Eight Degrees, Amber Ella

    Kolejna sezonówka z tego rozkręcającego się coraz bardziej na rynku irlandzkim browaru. Zadebiutowała na początku września na dublińskim festiwalu piw rzemieślniczych a to co nie wypito na miejscu, rozlano do butelek i obecnie można je kupić niewielkiej ilości sklepów z pożądnymi niekoncernowymi produktami.

    PIANA: drobna, puszysta z kremowym odcieniem.Dosyć przyzwoicie znosząca próbę czasu aczkolwiek nie lepiąca się jakoś bardzo pożądliwie do szklanki.
    NAGAZOWANIE: oecaniane już co prawda po minimum kwadransie albo i lepiej od otwarcia flaszki jednak zauważalne w postaci drobnej masy bąbelków oraz paszczowo.
    KOLOR: herbata z miodem, klarowny. Pasujący do nazwy Amber.
    SMAK: znany mi już z poprzednich ejli tych które mi smakowały i pozytywnie wpłyneły a w zasadzie nadal wpływają na moją zmieniającą się na korzyść opinię o ejlach. Wyraźny cytrusowy posmak, goryczka też wyczuwalna bez większego „ciumkania” i strugania kipera. Z etki można wyczytać mądrości jakich mój język nie miał by szans wychwycić czyli skład słodów w postaci Maris Otter, Dark Crystal Malt oraz Torrified Wheat. Szyszki rasy Simcoe, Galaxy oraz tytułowa Ella. Alkohol 5,8 %.
    OPAKOWANIE: wszystko zgodnie z linią graficzną opakowań tego browaru. Tym razem kolorem nadanym temu piwu jest zdecydowany soczysty pomarańczowy. Kapsel najgorszy jaki mógł by być a więc nawet nie skalany jakimkolwiek kolorem.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎