Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zwiedzanie browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wagata
    Junior
    • 10-2013
    • 2

    Zwiedzanie browarów

    Witam!

    Niedawno zaświtało mi w głowie, że tematem mojej pracy dyplomowej mógłby być projekt "szlaku piwnego" po jakimś regionie Polski. W związku z tym chcę zapytać, czy komuś tutaj obecnemu wiadomo coś na temat tego, czy któreś z browarów regionalnych oferują np. możliwość ich zobaczenia i dowiedzenia się czegoś więcej na temat robionego tam piwa? Póki co pytam ogólnikowo, ponieważ muszę pomyśleć, czy w ogóle jest sens się za to brać, dlatego będę wdzięczna za każdą informację
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2768

    #2
    Prawie do każdego browaru na terenie Polski można wejść.
    Wcześniej jednak trzeba umówić się z dyrekcją lub uzyskać zgodę właściciela zakładu.

    Comment

    • Makaron
      Senior
      • 08-2003
      • 2107

      #3
      Zerknij na tą stronkę http://piwnyturysta.wordpress.com/
      Abernacka kolekcjonuje odwiedzone browary
      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #4
        Bądź twardzielem. Wejdź do Głubczyc
        Następny w kolei - Browar Łódzki.
        Jak tego dokonasz wieńcząc to felietonem - masz medal.

        A poważnie - wszędzie poza powyższymi da się wejść, oczywiście po wcześniejszym umówieniu się, co każdemu inteligentnemu obywatelowi z odpowiednią motywacją powinno się udać.


        A tak już całkiem z czapy i historycznie, to order z kartofla powinien dostać ten, komu udało się wejść do ś.p. Prochowic.
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
          Bądź twardzielem. Wejdź do Głubczyc
          Następny w kolei - Browar Łódzki.
          Jak tego dokonasz wieńcząc to felietonem - masz medal.

          A poważnie - wszędzie poza powyższymi da się wejść, oczywiście po wcześniejszym umówieniu się, co każdemu inteligentnemu obywatelowi z odpowiednią motywacją powinno się udać.


          A tak już całkiem z czapy i historycznie, to order z kartofla powinien dostać ten, komu udało się wejść do ś.p. Prochowic.
          To prawda, ale niegdyś nie wszędzie się dało wejść mimo wcześniejszych uzgodnień (pomijam fakt, że nie wszędzie warto było wejść)

          Do Fortuny pod poprzednimi wielowładczymi rządami udało nam się w końcu wejść i zwiedzić, ale w analogicznej sytuacji własnościowej w ś.p. Zduńskiej Woli polegliśmy...
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
            A tak już całkiem z czapy i historycznie, to order z kartofla powinien dostać ten, komu udało się wejść do ś.p. Prochowic.
            Pamiętam, że miałem jedno podejście ... nieudane .

            Comment

            • wagata
              Junior
              • 10-2013
              • 2

              #7
              Wielkie dzięki za odpowiedzi
              Jeśli ktoś jeszcze wie coś na ten temat to cały czas zbieram informacje

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎