Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bośnia i Hercegowina, Mostar, Kneza Višeslava, Beer, ti & ja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kefir87
    Member
    • 09-2010
    • 70

    Bośnia i Hercegowina, Mostar, Kneza Višeslava, Beer, ti & ja

    Jako że Black Dog Cafe w poniedziałki jest zamknięty, to myślałem, że piwa z Oldbridż już nie dostanę. Zwłaszcza, że pytani o nie lokalsi nie wiedzieli nic. Kiedy zrezygnowany siedząc na dworcu sprawdzałem fejsika automat jakimś cudem polecił mi stronę tego lokalu.
    Mają tutaj piwa z Oldbridż, mają Hercegovacko (też bardzo słabo dostępne w Mostarze, więc pewnie i wszędzie indziej), mają też trochę innych piw - niemieckie, belgijskie itd. Nie mogę powiedzieć nic dokładnego, bo wpadłem jak wicher, kupiłem co miałem kupić i pobiegłem z powrotem na pociąg.

    Nie znam dokładnego numeru (zresztą w Mostarze tabliczki z numerami lokali czy nazwami ulic uznawane są za zbędną fanaberię), dlatego dojście opiszę.
    Zaczynając od dworca kolejowego przechodzimy most i idziemy prosto. Za McDonaldem skręcamy w prawo (chyba trzecia ulica za rzeką), idziemy chwilę i po prawej widzimy nowy budynek mieszkaniowy z kilkoma (kilkunastoma?) knajpami. Beer, ti & ja jest na ścianie południowej.
    Posłusznie melduję, panie lejtnant - odpowiedział Szwejk z poczciwym uśmiechem - że podczas gdy czekałem na pociąg, spotkała mnie ta przygoda, że siedziałem przy stole i piłem jeden kufel piwa za drugim.
    http://kawairakija.wordpress.com O Bałkanach - powierzchownie i dogłębnie
  • Kefir87
    Member
    • 09-2010
    • 70

    #2
    Prosiłbym moderatora o zmianę tematu na
    "Bośnia i Hercegowina, Mostar, Kneza Višeslava, Beer, ti & ja"
    Posłusznie melduję, panie lejtnant - odpowiedział Szwejk z poczciwym uśmiechem - że podczas gdy czekałem na pociąg, spotkała mnie ta przygoda, że siedziałem przy stole i piłem jeden kufel piwa za drugim.
    http://kawairakija.wordpress.com O Bałkanach - powierzchownie i dogłębnie

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Miejsce odnalazłem z mapy Pendiego, bo nie liczyłem, że BiH jest dobrze opisana na b.biz. Po Macedonii i Kosowie kolejny wydawało by się kraj nie piwny (świetny vranac za grosze). Lokal trochę bez wyrazu, ale 3 marki za 0,3 krafta to taniej niż na Starym Mieście. I lokalne piwo z własnej produkcji.

      Comment

      • bastion
        PremiumUżytkownik
        • 10-2006
        • 1117

        #4
        Ta własna produkcja ma miejsce w oddalonej kilka kilometrów od Mostaru miejscowości - Ilici.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎