Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spostrzeżenie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Spostrzeżenie

    Odkryłem ostatnio archiwum tekstów prasowych (co dało się chyba na forum zauważyć) w sieci i mam ciekawe spostrzeżenia. Spośród wszystkich gazet obecnych w tej chwili, w/w archiwum, tylko prasa Górnośląska (Dziennik Zachodni i Trybuna Śląska) dostrzega birofilów. W pozostałych tytułach po prostu nie istniejemy.
    Archiwum zawiera teksty z piętnastu tytułów prasowych. Adres internetowy to http://archiwum.naszemiasto.pl/
    Last edited by adam16; 31-07-2002, 22:15.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #2
    Nic dziwnego. Jeśli się bierze teksty tylko z pism, które piszą wyłącznie o krowie z dwiema głowami, o tym, jakie majtki nosi pewna aktoreczka, albo gdzie lubi się zabawić pewien burmistrz, to nic dziwnego, że birofile nie istnieją. Gdy na przykład na jakiejś giełdzie zbieracze kapsli pobiją się z kolekcjonerami butelek, to napiszą na pewno. Jest też jeszcze jeden sposób: ogłośmy, że np. butelka z etykietą piwa Sierpniowego z browaru Jaśliska osiąga wartość 10 tys. zł, to też napiszą.

    Comment

    • Kudłaty
      Senior
      • 09-2001
      • 1972

      #3
      Albo, że kapsle kogoś zasypały podczas pożądkowania zbiorów :P Ostatnio coś Andiego nie widać , może jemu się coś takiego przytrafiło .

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎