Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Włocławek, Starodębska 21a, Dobre Piwa [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olie
    Senior
    • 06-2011
    • 777

    Włocławek, Starodębska 21a, Dobre Piwa [zamknięte]

    Prawdopodobnie najlepszy (i jedyny) sklep z piwem we Włocławku, wspomniany już w innym wątku. W pewnym sensie kontynuator zamkniętego Piwarium. Lokalizacja centralna: 600 metrów do stacji kolejowej, 500 metrów do Placu Wolności. Na profilu na facebooku niemrawo prezentowana jest oferta. Widać polskie regionalne, Podróże Kormorana, Olimp, trochę Czech, Belgii. Nie wiem jak z dostępnością Pinty i AleBrowaru, ale chyba bywają.

    Godziny otwarcia: pn-sb 12-19
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #2
    Byłem 2 tygodnie temu. Półki trochę opustoszałe, ale i tak kilka ciekawostek można było znaleźć. Była Pinta, ale niestety bez najnowszych żytnich wynalazków, był Olimp, był Ale Browar i trochę ciekawej zagranicy. Szkoda, że w Płocku nie ma takiego sklepu.
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
      Godziny otwarcia: pn-sb 12-19
      Obecnie jest tak:
      pn-pt: 12-19, sb: 10-14

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Talbot
        Junior
        • 09-2013
        • 6

        #4
        Czyżby sklepu już nie było? Przejeżdżałem w pobliżu kilkakrotnie i cały czas zamknięte.

        Comment

        • olie
          Senior
          • 06-2011
          • 777

          #5
          Przeprowadziłem krótkie śledztwo i wygląda na to, że to może być prawda. Właściciel na fb ma informację, że 1 września zakończył pracę w sklepie.

          Comment

          • Talbot
            Junior
            • 09-2013
            • 6

            #6
            Przykra sprawa, bo sklep jak na włocławskie warunki był całkiem nieźle zaopatrzony. Teraz to najbliżej do Skępego będę miał

            Comment

            • Pinio74
              Senior
              • 10-2003
              • 3881

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Talbot Wyświetlenie odpowiedzi
              Przykra sprawa, bo sklep jak na włocławskie warunki był całkiem nieźle zaopatrzony. Teraz to najbliżej do Skępego będę miał
              Przyjedź do Płocka, w "Winotece płockiej" na Kolegialnej jest dość często uzupełniana Pinta. Aktualnie Atak chmielu, Viva la vita, Dobry wieczór, Czarna dziura, Oki doki i Ce nest pas IPA ambree
              BIRRARE HUMANUM EST

              Comment

              • Talbot
                Junior
                • 09-2013
                • 6

                #8
                Pewnie się wybiorę, ponieważ w Płocku bywam równie często co we Włocławku

                Comment

                • Talbot
                  Junior
                  • 09-2013
                  • 6

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Przyjedź do Płocka, w "Winotece płockiej" na Kolegialnej jest dość często uzupełniana Pinta. Aktualnie Atak chmielu, Viva la vita, Dobry wieczór, Czarna dziura, Oki doki i Ce nest pas IPA ambree
                  Dzięki, dzisiaj udało mi się dotrzeć do tego sklepu (kiedyś już go szukałem ale trafiłem do innego sklepu po drugiej stronie ulicy w którym były tylko koncerniaki). Ilość piwo do wyboru może nie przytłacza, ale przynajmniej można coś kupić, bo zapasy były już na wyczerpaniu

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎