Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kinnegar, Long Tongue Pumpkin Ginger Rye

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Kinnegar, Long Tongue Pumpkin Ginger Rye

    Piwo które dla mnie jest eksperymentem nowego smaku gdyż nie było mi dane jeszcze pić piwo dyniowe W zasadzie to chyba nawet nie kojarzę ażebym jadł w ogóle dynię więc zanosi się na coś nowego a nowe smaki trzeba poznawać a więc do rzeczy:

    PIANA: rosnąca po nalaniu. Po bokach względnie gruba i puszysta , centralnie jednak grubo bąblasta i „nie trzymająca pola” . Niezbyt trwała. Lekko kremowy odcień.
    NAGAZOWANIE: nikłe , praktycznie nie odczuwalne paszczowo oraz wzrokowo obserwując pod światło.
    KOLOR: herbaciany, klarowny.
    SMAK: trudno opisywać mi piwo z dodatkiem dyni której jak wspomniałem wcześniej nie testowałem organoleptycznie jednak już od pierwszego łyka czuć zdecydowany, obcy dla mnie nowy posmak który automatycznie zaczynam wiązać z ową dynią. Jest miły i mimo że dominujący nie przeszkada mi to. Próbuje wyczuć wspomiany również w nazwie imbir. Może mam zbyt małe doświadczenie w kiperskim „ciumkaniu” piw i go nie wyczuwam albo nowy dyniowy posmak totalnie obezwładnił moje kubki smakowe niczym smoleńska brzoza samolot. Pijąc powoli pozostaje w ustach smak goryczki. Trudno powiedzieć mi czy to efekt bardziej chmielu czy samej dyni. Alkohol 5,3 %.
    OPAKOWANIE: zupełnie nowa i nietypowa dla tego browaru etykieta a w zasadzie 2 niezależnie naklejone etykiety tworzące jakby etykietę główną bez kontry. Prawdopodobnie piwo sezonowe. Kapsel tradycyjnie bez nadruku.

    Ogólnie bardzo miłe i smaczne piwo no chyba że ktoś nie cierpi dyni wówczas nawet nie śmiem polecać. Jak dla mnie udane przywitanie z nowym smakiem.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎