Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielka Brytania, Londyn, 2-4 King Street Hammersmith, William Morris

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Wielka Brytania, Londyn, 2-4 King Street Hammersmith, William Morris

    The William Morris is a Wetherspoon pub in Oxford, Oxfordshire. Our pub offers a range of real ales, craft beers and freshly ground Lavazza coffee. Breakfast is served until noon, with our full food menu available until 11pm.

    William Morris
    Swan Island
    2-4 King Street
    Hammersmith
    Greater London
    W6 0QA

    Jedno z fajniejszych i (w porównaniu) tańszych miejsc, przy jednoczesnym naprawdę ciekawym wyborze piw (stała oferta plus kilka rotujących nalewaków ze stoutami, porterami, IPA, małymi browarami – a wszystko to real ales).
    Pub ma sporą powierzchnię, urządzony jest w drewnie. Ma podwieszone TV i jędnorękich bandytów, gdyby komuś się nudziło Wieczorami sporo osób, się pije, się je, się bawi. Taka naprawdę dobra piwiarniana atmosfera.
    Ceny piw z lokalnych londyńskich browarów (Twickenham, Portobello) to 2,60-2,75 funta (w innych lokalach raczej od 3,40 w górę)..
    Przy samej stacji metra Hammersmith (niedaleko The Swan, The Hope Poles, Defectors Weld), The Laurie Arms) – całkiem zgrabne zagłębie pubów w okolicy Hammersmith i Shepherds Bush.
    Ja piłem tutaj: Adnams Bitter, Doodle Stout, The Worlds Bigger Liar, Belgarium Black i Mole Catcher, Space Hoppy, Twickenham Autumn Red i Strenght Beer, Market Porter (Portobello).
    Najlepsze dla mnie z tej oferty: Market Porter, Doodle Stout.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎