Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielka Brytania, Londyn, 170 Uxbridge Rd, Defectors Weld

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Wielka Brytania, Londyn, 170 Uxbridge Rd, Defectors Weld

    The Defectors Weld
    The Latest News About Online Gambling in the World What Readers in the World Must Know

    Adres: 170 Uxbridge Rd, London W12 8AA, Wielka Brytania
    Telefon:+44 20 8749 0008

    To jest lokal „piwnej rewolucji” polecony mi przez członka lokalnego oddziału CAMRA (na zachodni Londyn). Niestety skutkuje to znacznie wyższymi niż gdzie indziej cenami. Piwa na stałe to:
    Amstel – 4.00 (Netherlands, 4.1%)
    Peroni Nastro Azzurro – 4.70 (Italy, 5.1%)
    Bitburger - 4.30 (Germany, 4.8%)
    Pilsner Urquell – 4.50 (Czech Republic, 4.4%)
    Cotswold Premium Lager - 4.30 (England, 5.0%)
    Cotswold Dark Lager 4.30 - (England, 5.5%)
    Licher Weizen - 4.80 (Germany, 4.9%)
    Lagunitas I.P.A. – 5.00 (USA, 6.2%)
    Sambrooks Pale Ale - 4.60 (England, 4.5%)
    Black Isle Porter - 4.25 (Scotland, 4.2%)
    Hogan’s Cider - 4.00 (England, 4.5%)

    Do tego kilka (5 pomp) rotujących piw z angielskich i amerykańskich browarów. Ja natknąłem się na coś o czymś dotychczas tylko czytałem – taki typowy (w literaturze) charity fest: kilka stolików a na nich wypiekane przez lokalną społeczność ciasta itp., na scenie lokalne młode zespoły. Taki pubowy kiermasz podczas którego zbierano pieniądze na jakiś cel (nie pamiętam teraz na co).
    Wystrój to drewno plus trochę nowoczesności. Dużo młodych ludzi.
    Podobnie jak w każdym angielskim pubie, full ludzi przez cały dzień. Obiad, kolacja, zabawa i dużo piwa. Czasem się zastanawiałem kiedy Ci Anglicy pracują bo knajpy są pełne od otwarcia do zamknięcia.
    Tutaj spróbowałem: Sambrools Pale Lae, Black Isle Porter, Oxjam Pride, Howling Wolf,. I niestety kilku nie pamiętam bo generalnie koncert i tłum ludzi uniemożliwiał jakieś zapiski. Wszystkie były dobre i różne.
    Najbardziej smakował mi Black Isle Porter.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎