Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielka Brytania, Londyn, 66 Fleet Street, The Tipperary

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Wielka Brytania, Londyn, 66 Fleet Street, The Tipperary

    Podobno najstarszy irlandzki pub w Londynie. W każdym razie wnętrze wskazuje, że rzeczywiście stary. Jest tu naprawdę klimatycznie, powiedziałbym, że tak spelunkowato – oczywiście na warunki londyńskie (bo tam często spelunkowate są puby z obitymi materiałem kanapami )))). Tu mamy wąskie drewniane schodzy na górę, na parterze długi bar i bardzo wąskie wnętrze z wciśniętymi w boki stoliczkami. Idąc na górę czujemy się jak byśmy szli na jakieś zaplecze ale wszystko w starym drewnie. Mnie się kojarzyło z przejściami w mojej szkole podstawowej pochodzącej jeszcze z czasów carskich (koszary). Barman staruszek nawiązywał klasą do barmana ze złotym zębem z hali Mirowskiej (kto wie ten wie) oczywiście inny wygląd – tu elganckie ubranie, tam biały fartuch, ale sznyt ten sam.
    Ogólnie bardzo dobrze się tam czułem. Niestety wybór piw jest dość słaby, są ales ale są raczej średnie. Atmosfera i wygląd jednak są warte wpadnięcia na” trochę czasu”.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎