Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moje zbieractwo.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PiwoToMojePaliwo90
    Junior
    • 06-2012
    • 15

    Moje zbieractwo.

    Witam.

    Nieśmiało bo nieśmiało, ale może i ja coś od siebie wniosę. Posiadam kolekcję kapsli oraz podstawek. Jeśli chodzi o podstawki to część zdobyta na allegro, część w spadku po wujku a część zdobyta bezpośrednio w pubach. Jeśli chodzi o kapsle to nie uznaje kapsla, jeśli nie spróbowałem chociaż trochę piwa z butelki z tym kapslem. Tak więc wszystko wypite. Kapsli jest dokładnie 370, a podkładek z tego co pamiętam to równe 140. Całość dostępna na mojej www. www.beerofil.pl Mam też kilka sztuk szkła oraz otwieraczy. Ale za tym akurat nie latam Kolekcja jest cały czas na bieżąco aktualizowana i jeśli wpada coś nowego to od razu ląduje na www. Podstawki jakieś na wymianę mam, natomiast kapsli mam wszystkich po 1 sztuce. Mam nadzieje że kolekcja się spodoba i każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

    Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

    ps. Gdyby zdjęcia się wolno ładowały to proszę odświeżyć stronę.
    Kolekcjonerstwo / Recenzje / Filmy / Oceny / Degustacje / Ciekawostki / Kapsle / Szkło / Podstawki / Otwieracze
  • waclaw67
    Senior
    • 06-2009
    • 485

    #2
    Stronka bardzo sympatyczna i ciekawa.
    Gratuluję.
    Nie widzę tam podstawek na wymianę ,czyżbym źle szukał?

    Comment

    • PiwoToMojePaliwo90
      Junior
      • 06-2012
      • 15

      #3
      Niema tam dokładnie wymienionych podstawek, które mam na wymianę, napisz mi, które Cię konkretnie interesują a ja zobaczę co się da zrobić napisz na pw albo na e-mail allegrowicz1@vp.pl
      Kolekcjonerstwo / Recenzje / Filmy / Oceny / Degustacje / Ciekawostki / Kapsle / Szkło / Podstawki / Otwieracze

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎