Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego wolę pić polskie piwa?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zybex
    Senior
    • 07-2012
    • 222

    Dlaczego wolę pić polskie piwa?

    Odpowiedź jest prosta: mniej roboty przy wypełnianiu Dziennika Piwnego
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #2
    To co, zagranicznych nie pijesz? Wolisz Jak w Dym czy to co masz w awatarze? .
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      No proszę, i tak oto ukazały się nam dwie rzeczy:

      1. Dziennik piwny jest narzędziem wspierania patriotyzmu.
      2. Sukces patriotyzmu może leżeć w odpowiednim wykorzystaniu pokładów polskiego lenistwa.

      Comment

      • Demigod
        Senior
        • 12-2009
        • 145

        #4
        Przecież to oczywiste, krajowe są dla elity zagraniczne zaś dla amatorów. Ja na ten przykład piję tylko krajowe

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          #5
          Wypijmy to co mamy "pod nosem" potem pijmy to co poza "naszą ojczyzną". Poznajmy nasz kraj potem resztę świata... Wiem że to brzmi jak rozkaz Gierka
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • Carlo22
            Senior
            • 05-2012
            • 182

            #6
            Świat jest zbyt piękny, a życie zbyt krótkie żeby pić wciąż to samo, dlatego ja nieustannie szukam nowych wyzwań

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4998

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Carlo22 Wyświetlenie odpowiedzi
              Świat jest zbyt piękny, a życie zbyt krótkie żeby pić wciąż to samo, dlatego ja nieustannie szukam nowych wyzwań
              Do czasu, az nowe piwa nie beda w stanie Cie zaskoczyc niczym nowym.
              Wtedy chcesz miec to jedno, ktore mozesz pic codziennie ze smakiem.
              5410 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                Do czasu, az nowe piwa nie beda w stanie Cie zaskoczyc niczym nowym.
                Wtedy chcesz miec to jedno, ktore mozesz pic codziennie ze smakiem.
                Zawsze jest ta wątpliwość czy w tym drugim na półce aby na pewno nie ma czegoś ciekawszego;P

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zawsze jest ta wątpliwość czy w tym drugim na półce aby na pewno nie ma czegoś ciekawszego;P
                  Myslalem o sytuacji gdy po kilkuset takich rozczarowujacych rozterkach zaczynasz tesknic do czegos prostego co zawsze smakuje.
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • wpadzio
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 2645

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zybex Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dlaczego wolę pić polskie piwa? Odpowiedź jest prosta: mniej roboty przy wypełnianiu Dziennika Piwnego
                    Dlaczego piję piwa takie jakie chcę? Odpowiedź jest prosta: nie używam Dziennika Piwnego, podobnie jak kalendarzyka małżeńskiego, czerwonej książeczki Mao, karty rowerowej, twarzoksiążki i modnych street-kubków do kawy
                    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                    Serviatus status brevis est
                    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #11
                      Kolekcjonowanie kapsli tylko z naszych krajowych piw, może też być jakimś argumentem .

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎