Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Eight Degrees, Aztec Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Eight Degrees, Aztec Stout

    Ostatnie z serii trzech ciemniaków świątecznych Back to Black browaru Eight Degrees. Tym razem ideologia browarników zawędrowała nie wiedzeć czemu do krainy Azteków którzy jak wszyscy piwosze wiedzą lubowali się już od tysiącleci w piwie stout.

    PIANA: chyba najsłabsza z trzech piw tej serii. Niby kolor jak należy bo jasny brąz, niby puszysta i bardzo drąbnobąblasta niczym w Guinnesie, niby kremowa ale zanika tak szybko że ledwo udało uchwycić mi się ją na zdjęciu. Przy kolejnym polaniu znikała jeszcze szybciej pozostając jedynie na brzegach szklanki.

    ZAPACH: wpierw powinno się chyba powąchać piwo a póżniej czytać opis na etykiecie. Ja zrobiłem niestety na odwrót i stąd mój wyniuchany lekko czekoladowy zapach jest pewnie jedynie zasugerowany opisem.

    NAGAZOWANIE: niewielkie w dodatku ciężko je sprawdzić ciumkając kipersko małymi łyczkami. Pewnie gdybym się tak nie delektował i wziął pożądnego łyka albo od razu zassał mocniej z butelki udało by się wyczuć uderzenie CO2 albo wręcz jego brak.

    KOLOR: w przypadku stoutów chyba opis koloru powinienem kopiować z wcześniejszych postów no bo niby jaki miałby być jak nie czarny. Rentgen w postaci spojrzenia pod światło monitora jak i światło dziene potwierdzają kompletną mroczność piwa.

    SMAK: tym razem odczucia alkoholowe pasują do zawartości tegoż a wynoszącej tutaj 5,5 %. Kolejne tym razem skupione na opisaniu smaku siorpnięcie przywołuje jakiś lekko szczypiący smak. Być może chodzi o wspomniane na etykiecie chili. Posmak owej czekolady jest przynajmniej jak dla mnie prawie niezauważalny.

    OPAKOWANIE: standardowa i już sztampowa etykieta tego browaru. Tym razem jej kolorostycznym akcentem jest kolor fioletowy. Kapsel bez nadruku.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎