Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Haandbryggeriet, Ardenne Blond

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin_wc
    Senior
    • 09-2005
    • 2115

    Haandbryggeriet, Ardenne Blond

    7,5% alk., warka nr 590, warzone 04.04.2013

    Bardzo ładny złoty kolor, wpadający w pomarańcz. Mętne.

    Bardzo ładna, wysoka i drobna piana.

    Zapach: mocno dojrzałe banany, morele, gruszki, goździki, gałka muszkatołowa i delikatny aromat skórki cytrusowej. Ogólnie weizen pomieszany z blondem. Zapach bardzo przyjemny.

    Smak: delikatne owoce, pieprz i spora, nieprzyjemna gorycz, która przypomina curacao, a nie chmiel. Piwo bardzo wytrawne. Przez tę gorycz męczące.

    Wysycenie duże, odpowiednie.

    Niezbyt przyjemnie piło się to piwo, moim zdaniem przydałoby się więcej ciała, lub mniej goryczy, niby drobna sprawa, a teraz piwo jest ciężko pijalne, a mogło by być bardzo dobre.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Aromat wyraźnie pieprzny, przyprawowy, a do tego bananowy. Także delikatna kolendra. Smak takiż. Zaskakuje wysoka jak na styl goryczka, wyjątkowo mocne akcenty przyprawowe (niemalże piecze w gardło), a także silne akcenty przypominające witbiera - przede wszystkim gorycz od skórki pomarańczy. Mocne wysycenie, chociaż zgodne ze stylem, mnie trochę męczy. Co nie zmienia faktu, że piwo jest ciekawym doświadczeniem.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎