Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

takie tam

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    takie tam

    Przynajmniej wiadomo kto z jakich usług korzysta i gdzie.
    A becikowi życzymy z okazji świąt Bożego Narodzenia mniej pogardy dla ludzi. Zwłaszcza dla sąsiadów.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #2
    Najważniejsze w życiu jest to aby być szczerym
    Kiedyś określano taką "szczerość" buractwem ale widać czasy się zmieniają a poglądy na pewne sprawy ewoluują.

    Comment

    • Szakali
      Senior
      • 08-2013
      • 572

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
      Kiedyś określano taką "szczerość" buractwem ale widać czasy się zmieniają a poglądy na pewne sprawy ewoluują.

      Tutaj bym polemizował , z tego co mi Babcia i starsi członkowie mojej rodziny opowiadają to kiedyś było dużo większe chamstwo i buractwo niż teraz . Oczywiście różnie można na to patrzeć , ale moim zdaniem ludzie się nie zmienili . Zawsze będą "TACY i "tacy " .

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
        Przynajmniej wiadomo kto z jakich usług korzysta i gdzie.
        A becikowi życzymy z okazji świąt Bożego Narodzenia mniej pogardy dla ludzi. Zwłaszcza dla sąsiadów.
        Bardzo dziękuję za życzenia. Proszę teraz mi wskazać gdzie i kiedy piszę pogardliwie o kimkolwiek. I oczywiście jestem ciekaw, których sąsiadów masz na myśli

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
        Kiedyś określano taką "szczerość" buractwem ale widać czasy się zmieniają a poglądy na pewne sprawy ewoluują.
        No tak, idąc Twoim tokiem rozumowania to Jana Kochanowskiego tez można nazwać burakiem za używanie słowa "kurwa" w swoich fraszkach?
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          #5
          Przekonałeś mnie, każdy kto używa bluzgów jest z pewnością poetą epoki renesansu a nie burakiem. Mnie nie razi jedno czy drugie słowo na "K", mnie bardziej rzuciło się oczy prostackie porównanie. I Kochanowski chyba trenów o podmywających się Ukrainkach nie pisał. To jest istna megalomania, że próbujesz w taki sposób bronić swoje zachowanie.

          Bardzo dziękuję za życzenia. Proszę teraz mi wskazać gdzie i kiedy piszę pogardliwie o kimkolwiek. I oczywiście jestem ciekaw, których sąsiadów masz na myśli
          Jak pisałeś, że blogerzy to zakompleksione istoty, które pozbawione dostępu do internetu są nikim to nie była to pogarda? Jeśli nie to cóż innego?

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
            Przekonałeś mnie, każdy kto używa bluzgów jest z pewnością poetą epoki renesansu a nie burakiem. Mnie nie razi jedno czy drugie słowo na "K", mnie bardziej rzuciło się oczy prostackie porównanie. I Kochanowski chyba trenów o podmywających się Ukrainkach nie pisał. To jest istna megalomania, że próbujesz w taki sposób bronić swoje zachowanie.



            Jak pisałeś, że blogerzy to zakompleksione istoty, które pozbawione dostępu do internetu są nikim to nie była to pogarda? Jeśli nie to cóż innego?
            Piszę to co myślę i co widzę, zawsze nazywam to po imieniu. Niech chcesz, nie czytaj, dodaj mnie do ignorowanych i będziesz miał spokój.
            Jeśli Ty widzisz królewnę Śnieżką pląsająca z rybkami to ja w to nie wnikam. Zresztą świńskie myśli to Ty masz, napisałem obmywającą, a nie podmywającą się, a jeśli wiesz, jest to różnica.

            Skoro jesteś adwokatem (diabła) to proszę o wymienienie sąsiadów jakich obraziłem.
            O blogerach tak pisałem i tak myślę o 95% blogów i blogerach.
            Tylko wiesz czego nie rozumiem, Twojej mentalności Kalego, bo tyle razy ile razy mnie tu wyzwano, obrażano to tego nie widzisz. becik nie może brzydko pisać, inni mogą. Tyle, że do tego mam dystans i nie jestem dzieciaczkiem zabierającym zabawki z piaskownicy

            Chcesz dyskutować dalej, pisz na PW, bo to nie ten temat. Tylko, że już prywatnie to chyba nie to samo co publicznie, prawda? Trzeba więcej odwagi. Nawet Ci podam telefon abyś do mnie zadzwonił i powiedział co masz do powiedzenia
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              #7
              Najpierw udajesz, ze nie wiesz kiedy kimś pogardzałeś, a teraz piszesz że jak inni Ciebie mogą obrażać to Ty innych również - więc nie rozumiem twojego zdziwienia kiedy Jacer Ci to wytknął. przemyśl to i wybierz jedną wersję bo póki co zeznania masz niespójne.

              To fajnie, ze piszesz to co myślisz, szczerość jest w cenie. Pamietaj tylko że jak piszesz o kimś, ze jest nikim to nie jest to komplement. I mieści się to w ramach terminu pogarda.

              A o czystość swoich myśli jestem spokojny, ja w każdej jasnowłosej niewieście ukraińskiej prostytutki nie widzę.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                1. Najpierw udajesz, ze nie wiesz kiedy kimś pogardzałeś, a teraz piszesz że jak inni Ciebie mogą obrażać to Ty innych również - więc nie rozumiem twojego zdziwienia kiedy Jacer Ci to wytknął. przemyśl to i wybierz jedną wersję bo póki co zeznania masz niespójne.

                2. To fajnie, ze piszesz to co myślisz, szczerość jest w cenie. Pamietaj tylko że jak piszesz o kimś, ze jest nikim to nie jest to komplement. I mieści się to w ramach terminu pogarda.

                1. A o czystość swoich myśli jestem spokojny, ja w każdej jasnowłosej niewieście ukraińskiej prostytutki nie widzę.
                ad.1-2 Nikim jest dla mnie każdy, który pod nic nie znaczącym nickiem obraża drugą osobę, jest kimś anonimowym. Tak większość blogerów z nieznanych mi blogów tu pisze, więc są dla nikim czyli osobami "no name", pustymi, "nicnieznaczącym" nickami pyskują i obrażają inne osoby. Ja na forum anonimowy nie jestem, jestem tu znany z imienia, nazwiska, zdjęć. Dlatego tych pyskujących gówniarzy uważam za puste nicki, są nikim. ZROZUMIAŁEŚ TO?

                ad.3 ja w każdej jasnowłosej niewieście ukraińskiej prostytutki też nie widzę, ale na tej etykiecie tak

                Prosiłem abyś tej dyskusji tu nie kontynuował? Nie stać Cię na kontynuowanie tej przepychanki na PW? Wolisz zaśmiecać wątek?
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  #9
                  ad.1-2 Nikim jest dla mnie każdy, który pod nic nie znaczącym nickiem obraża drugą osobę, jest kimś anonimowym. Tak większość blogerów z nieznanych mi blogów tu pisze, więc są dla nikim czyli osobami "no name", pustymi, "nicnieznaczącym" nickami pyskują i obrażają inne osoby. Ja na forum anonimowy nie jestem, jestem tu znany z imienia, nazwiska, zdjęć. Dlatego tych pyskujących gówniarzy uważam za puste nicki, są nikim. ZROZUMIAŁEŚ TO?
                  Nie zrozumiałem, bo wielu blogerów w zakładce "o mnie" prezentuje kim są, jak się nazywają i co w życiu robią. Wiem kim jest PiwnyGaraż, PiwnyTurysta i paru innych.

                  I powiedz mi czym się Ci "pyskujący gówniarze" różnią od Ciebie? Też podpisują się swoimi danymi tylko tego nie raczyłeś zauważyć. Oni obrażają na blogach a Ty na forum - to czyni Cię lepszym człowiekiem?
                  Prosiłem abyś tej dyskusji tu nie kontynuował? Nie stać Cię na kontynuowanie tej przepychanki na PW? Wolisz zaśmiecać wątek?
                  Skoro tu piszesz to tu Ci będę odpowiadał. Bez mrugnięcia okiem nazywasz bez rozróżniania całą grupę osób zakompleksionymi gówniarzami a potem z rozbrajającym niedowierzaniem pytasz Jacera w którym miejscu kimś pogardziłeś...To jest Becik albo skleroza albo hipokryzja. Jeśli to pierwsze to rozumiem, ale jeśli drugie to jest mi smutno.

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    #10
                    Czupurne 2 Piotry, nie macie dość?
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      Ja mam dość, ale Pioter4 tego nie rozumie bo już kilka razy prosiłem go aby przeniósł tą dyskusję na PW. Ja nie wiem, boi się, nie chce, nie doczytał tego, chce tu się pokazać jako ... jako dyskutant..

                      Piotrer4 - halo halo, jeśli mnie czytasz i rozumiesz, to napiszę po raz trzeci. PRZENIEŚ TĄ DYSKUSJĘ NA PW, tam sobie ją prowadźmy, dam Ci numer telefonu nawet, lub się umówimy w Bydgoszczy (bo często tam bywam) na spotkanie i pogadanie. Wtedy mi wywalisz wszystko w twarz
                      Tu, w tym temacie to mój ostatni wpis, więc możesz po mnie pojechać po całości. Tu nie odpowiem. Dyczkin ma rację

                      PS. nie znam PiwnyGaraż, PiwnyTurysta etc bo tu takich nie ma, a na blogi nie zaglądam bo szkoda mi czasu
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...PS. nie znam PiwnyGaraż, PiwnyTurysta etc bo tu takich nie ma, a na blogi nie zaglądam bo szkoda mi czasu
                        Becik, zaskakujesz mnie, Abernacka przysyła Ci piwo, a Ty mówisz, że nie znasz Piwnego Turysty Piwny Garaż to maidenowiec, tutaj nie udzielający sie już od dawna.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                          Becik, zaskakujesz mnie, Abernacka przysyła Ci piwo, a Ty mówisz, że nie znasz Piwnego Turysty Piwny Garaż to maidenowiec, tutaj nie udzielający sie już od dawna.
                          No toś mnie zaskoczył Abernackę znam, wymieniamy się piwami, Maidenowca też znam. Tylko problem w tym, ze ja naprawdę żadnych blogów nie czytam (oprócz historycznego Biszopa - czasem) więc skąd mam mieć tą wiedzę? Znam tylko 5 osób piszących blogi o tematyce piwnej (teraz się dowiedziałem o Maidenowcu).
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Twoje porównanie było na tyle grubiańskie, że nic dziwnego żę moderacja nie bawiła się w "odcedzanie" merytoryki i wywaliła całość. Trudno wymagać od kogoś by babrał się w takim rynsztoku.
                            Bez przesady - widziałem na tym forum parę innych postów bardziej przystających do miana "takiego rynsztoka" i nigdzie nie wyleciały...

                            Trochę więcej szacunku do swojego nicka i wiarygodności by się przydało, bo odnoszę wrażenie, że poniosły Cię jakieś nieznane mi (i za tą wiedzą bynajmniej nie tęsknię) animozje...
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              Bez przesady - widziałem na tym forum parę innych postów bardziej przystających do miana "takiego rynsztoka" i nigdzie nie wyleciały...
                              No to źle się stało, że nie wyleciały. I w tej kategorii raczej bym to rozpatrywał, bo jeśli ma to być precedens na mocy którego dopuszczalne byłyby takie wypowiedzi to średnio by mi to pasowało.

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              No toś mnie zaskoczył Abernackęna znam, wymieniamy się piwami, Maidenowca też znam. Tylko problem w tym, ze ja naprawdę żadnych blogów nie czytam
                              Nie czytasz ale wiesz że ich autorzy są zakompleksieni. Nie czytasz ale wiesz że są nikim bo sie nie podpisują prawdziwymi danymi osobowymi. Nie czytasz ale wiesz, ze to gówniarze. O czym więc dyskutujemy? Skoro innym zarzucasz niedojrzałość emocjonalną to dobrze by było gdybyś sam przestał konfabulować.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎