Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chemmo po raz enty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    Chemmo po raz enty

    Nie drąż tematu becik, bo i ten wątek zostanie ocenzurowany i zamknięty.
    Doszło do tego, że forum jest bardziej cenzurowane niż facebookowe fanpage moderowane przez właścicieli. Jak tak dalej pójdzie, to jedynym żyjącym działem browar.bizu zostanie lista piw wraz z ocenami, a nad resztą będzie czuwać Ahumba, coby niepoprawne politycznie i jątrzące jednostki nie prowokowały
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie drąż tematu becik, bo i ten wątek zostanie ocenzurowany i zamknięty.
    Doszło do tego, że forum jest bardziej cenzurowane niż facebookowe fanpage moderowane przez właścicieli.
    Nie pij więcej już dzisiaj
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie drąż tematu becik, bo i ten wątek zostanie ocenzurowany i zamknięty.
      Doszło do tego, że forum jest bardziej cenzurowane niż facebookowe fanpage moderowane przez właścicieli. Jak tak dalej pójdzie, to jedynym żyjącym działem browar.bizu zostanie lista piw wraz z ocenami, a nad resztą będzie czuwać Ahumba, coby niepoprawne politycznie i jątrzące jednostki nie prowokowały
      Ten post nie jest o blogowaniu tylko na zarzut chemmobile. Nie czynię tego na pw, gdyż nie chce mi się każdemu z osobna tłumaczyć.

      Chemmobile! Proszę, nie wycieraj sobie gęby Ahumbą.
      Jak lubisz pieprzenie o tym samym po raz 1296, gdzie nikt nikogo nie przekona, każdy jest najmundrzejszy, posty # 788 i 789 są identyczne jak 15 i 16 i aż iskrzy od "dyskusji" to przenieś się na jakiś onet lub coś podobnego. Tutaj niektórzy chcieliby czegoś się dowiedzieć a nie mogą się przedrzeć przez śmieci. Coraz rzadziej dyskusje wnoszą cokolwiek do tematu natomiast sprawiają, że coraz więcej osób odwraca się od forum.
      Ahumba zaś próbuje utrzymać TYLKO porządek i do tego TYLKO w prasówce a nie wszędzie.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19166

        #4
        Becik, ładnie odgrzałes przygasajacy (w kontekście Ursy) już temat. :-P

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          #5
          Gdyby każdy dział na bb miał swojego Ahumbę, to świat, a przynajmniej piwny swiat byłby piękniejszy...
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            #6
            Nadzwyczaj wrażliwi ci blogerzy
            Podobno w ramach odwetu na WybGazie podjęto starania u amazońskich szamanów o rzucenie klątwy na dziennikarzy, aby Perła im więcej nie smakowała...

            @Ahumba
            Twoje moderowanie, jak zresztą całości forum, opiera się na archaicznym już podejściu, jakby internet to były niedzielne spotkania przy kieliszku koniaku i cygarach, przepełnione szeregiem ustalonych rytuałów, zwyczajów i konwenansów. Ciekawe dyskusje toczą się także poza tym forum i jakoś nie brak w nich dużych emocji.

            @wrednyhawran
            Taaa, jasne... Banować każdy niewygodny wątek, świat będzie piękniejszy. Zwłaszcza te, w których drze się łacha z niektórych nadętych blogerów.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
              @wrednyhawran
              Taaa, jasne... Banować każdy niewygodny wątek, świat będzie piękniejszy. Zwłaszcza te, w których drze się łacha z niektórych nadętych blogerów.
              Akurat to, co piszesz ty i paru kolesi na temat blogerów, w tym mój, mało mnie interesuje.

              Albo inaczej. Interesuje, bo przeczytam, parsknę śmiechem i wrócę do swojego życia.

              Ale dla higieny umysłu innych porządkowanie niektórych wątków by się przydało.
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi

                Ciekawe dyskusje toczą się także poza tym forum i jakoś nie brak w nich dużych emocji.
                Toczą się też pyskówki i szarpaniny, których na forum niektórzy woleliby uniknąć.

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                  Gdyby każdy dział na bb miał swojego Ahumbę, to świat, a przynajmniej piwny swiat byłby piękniejszy...
                  Kasować, zamykać, cenzurować aby żyło się lepiej A może jednak bronić swojego zdania? Życie to nie rurki z kremem. A jak się chce istnieć niejako publicznie, trzeba umieć odpierać zarzuty, trzeba też umieć przyznać im rację gdy są słuszne.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    #10
                    wrednyhawran,
                    skoro cię nie interesuje, to czemu komentujesz? Problemy z logiką? Nieinteresujące cię zakątki internetu też namiętnie komentujesz?

                    pioterb4,
                    trzeba umieć sobie z nimi radzić. Zamykanie wątków, bo moderator nie potrafi zająć się pojedynczymi postami? Mam pomysł - skasować całe forum, wtedy znikną WSZYSTKIE problemy.
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19166

                      #11
                      A jakie widzisz działania dla modertora? Sprzątanie po tym jak ktoś forumowa kupę rozbryzgal po całej przestrzeni?

                      Comment

                      • wrednyhawran
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1784

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kasować, zamykać, cenzurować aby żyło się lepiej A może jednak bronić swojego zdania? Życie to nie rurki z kremem. A jak się chce istnieć niejako publicznie, trzeba umieć odpierać zarzuty, trzeba też umieć przyznać im rację gdy są słuszne.

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                        wrednyhawran,
                        skoro cię nie interesuje, to czemu komentujesz? Problemy z logiką? Nieinteresujące cię zakątki internetu też namiętnie komentujesz?
                        Przecież się poprawiłem, że jednak mnie interesuje. Nie doczytałeś?

                        Odmienne zdania i dyskusja, a nawet kulturalna kłótnia są ok, nie mam problemu z krytyką, biorę na klatę, często polemizuję, ale kiedy dyskusja przechodzi do argumentów ad personam to już nie jest merytoryka, tylko pyskówka.

                        Nie jestem za cenzurą i zamykaniem niewygodnych wątków, ale za studzeniem gorących głów. Lubię podyskutować, ale na argumenty, nie na inwektywy.
                        Last edited by wrednyhawran; 28-01-2014, 22:46.
                        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                        Małe Piwko Blog
                        Małe Piwko Blog na facebooku
                        Domowy Browar Demon

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #13
                          Moim zdaniem cała zamknięta dyskusja była "na temat" i protestuję przeciw jej zamknięciu. Proszę o wskazanie konkretnego punktu regulaminu forum, na podstawie którego zamknięto dyskusję.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ale dla higieny umysłu innych porządkowanie niektórych wątków by się przydało.
                          Na szczęście nie ty o tym decydujesz.

                          Comment

                          • chemmobile
                            Senior
                            • 03-2009
                            • 2168

                            #14
                            A co toto ta "kupa" e-prezesie? Możesz bez metafor?
                            Czy usuwanie postów będących tylko atakiem personalnym jest takie trudne w realizacji?
                            Czy wydzielenie offtopu do innego wątku jest niewykonalne (np. ciągle powracający posty nt. cen piw powinny lądować do jednego worka pt. "Dyskusje o cenach piwa")?

                            Kulturalne spory to prowadzą profesorowie nad modelami opisującymi Wszechświat. Nawet personalny atak może być merytoryczny, jeśli potraficie merytorycznie uzasadnić, dlaczego ktoś zachował się jak debil.

                            Krzysiu, Ahumba zamyka wątki wg własnego "widzimisię". Najczęściej definiowanym jako "odejście od tematu"
                            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                            Comment

                            • fidoangel
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 3489

                              #15
                              chemmo, dalej jesteś modem czy już nie?
                              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎