Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Przychylność browarów

    Ostatnio podzwoniłem nieco po browarach pytając o możliwości otrzymania etykiet. W zasadzie we wszystkich odpowiedzi były pozytymne. Oto co zaobserwowałem.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Do Sierpca należy wysłać maila z zamówieniem. Adres ten to kasztelan@browarkasztelan.pl
    Last edited by adam16; 22-11-2001, 16:21.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Na telefon, przyjmują zamówienia browary:
      Kujawiak z Bydgoszczy - rozmowa z działem marketingu,
      Bosman ze Szczecina,
      Krotoszyn - rozmowa z działem marketingu,
      Lwówek Śląski (tel. 0 prefix 75 647-78-26).
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Poznański Lech... hm skierowali mnie do Tychów!?!
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          W Okocimu kierują zainteresowanych do Warszawy !?!?
          Tymczasem pod Warszawski numer 455-17-00 nie można sie było dodzwonić (ciągle zajęte)
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            #6
            Krzysiu jadąc do mnie z wizytą odwiedził Prochowice. Powiedział, że właściciel jest ponoć nieco wredny i nie bardzo można liczyć na jego pomoc. Mowy nie ma aby wpuścić obcego na teren browaru.Jednak w samochodzie Krzysia był spory plik nowiutkich etykiet tego browaru. Bez problemów dostał od portiera. Ale nie wiem czy to jest uzależnione od dobrej woli portiera czy też wynika z polityki firmy. W każdym razie Krzysiowi się udało.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #7
              Brok, Amber, Niemodlin, Głubczyce, Częstochowski Kmicic, Namysłów, Van Pur, Zduńska Wola, Regina - do tych browarów trzeba przesłać list z adresem zwrotnym.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #8
                Jedynym browarem gdzie pani odbierająca telefon poinformowała mnie iż szefostwo kategorycznie odmawia przesyłania i wydawania etykiet był wspomniany przez Pieczarka browar Vifling z Prochowic.
                Z tego co wiem to na prawdę jedyny taki "ewenement".

                Pieczarek, może Krzysiu podał numer telefonu na portiernię ?
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #9
                  Listy z prośbą (i czasami kopertą z adresem zwrotnym) wymagane są jeszcze w browarach:
                  Romus, Żnin, Zodiak, Goch, Konstancin, Jagiełło, Fortuna, Czarnków. Oczywiście do wszystkich tych browarów można także podejść i odebrać "birofilia" osobiście.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    Mam problem z browarem Bartek. Numer podany na stronach browaru nie jest aktualny. Słychać tylko nie ma takiego numeru.
                    Czy ktoś ma aktualne namiary na ten browar?
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • Andi
                      Senior
                      • 07-2001
                      • 1915

                      #11
                      Przychylnosc browaröw

                      Nie wiem jak to jest z ta przychylnoscia ale musze powiedziec ze ja jestem zawiedziony i zniechecony do dalszego proszenia sie.
                      Wyslalem kilkanascie E-Mail do röznych Browaröw w Polsce i poza automatycznym podziekowaniem za wizyte na ich stronie i wpis do ksiegi gosci oraz za List wiecej o nich nie slyszalem-a szkoda majac wlasna strone Internetowa mozna by sie przyczynic do ich reklamy i zaprezentowaniem czegos od nich na calym swiecie bo jak do tej pory wyroby Polskich browaröw nie ciesza sie az takim powodzeniem na Zachodzie.
                      Jako mlody chlopak zbieralem Prospekty samochodowe i nigdy nie mialem problemöw z ich otrzymaniem nawet z najbardziej renomowanych firm jak Mercedes,BMW Jaguar czy Rolls Royce.
                      Widze ze polski markieting musi sie jeszcze wiele uczyc a wtedy sukces murowany.
                      Jako znany zbieracz Kapsli na calym swiecie otrzymuje wiele poczty z röznych zrödel i wiele materialu do powiekszenia mojej kolekcji-niestety z Polski Nic
                      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                      http://www.andreas-kronkorken.de

                      Comment

                      • djot
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 621

                        #12
                        A ja się spotkałem w kjednym z austriackich browarów prośba o przesłanie znaczków międzynarodowych. Nie wiem czy coś takiego istnieje.

                        Comment

                        • djot
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 621

                          #13
                          FCJP

                          Przepraszam za literówki w poprzednim poście.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Dzwonię do Relakspolu, mówię kim jestem i w jakiej sprawie dzwonię po czym słyszę w słuchawce głos: Dziecinada, wie pan co...dziecinada. No koledzy birofile, dzieciuchy z nas.
                            Jedyną możliwością ewentualnego dostania etykiet jest przyjazd na miejsce i osobiste odebranie. Ale tylko jeżeli pan od dziecinady będzie miał dla nas czas.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #15
                              adam16 napisal/a
                              Poznański Lech... hm skierowali mnie do Tychów!?!
                              A Tychy kierują do znanego większości - przynajmniej ze słyszenia - Marka Brandysa. A z nim można sympatycznie porozmawiać. Jest to osoba odpowiedzialna w Kompanii za kontakt z Birofilami.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎