Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baladin, Super Bitter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maciu82
    Senior
    • 02-2012
    • 100

    Baladin, Super Bitter

    Kolor: ładny, bursztynowy, dużo drobnych farfocli [3.5]
    Piana: mało obfita, kkremowa, średnioziarnista, pozostaje na warstewka na powierzchni, oblepia delikatnie ścianki naczynia [4]
    Zapach: Bardzo ładny, owocowo-karmelowy, nuta alkoholowa [4]
    Smak: nuty karmelu i chlebowości, posmaki owocowe. Wyczuwalny alkohol, delikatna goryczka, za delikatna [3,5]
    Wysycenie: bardzo dobre [5]
    Opakowanie: Ładne, stylowe. Firmowa butelka, kapselek. Klasa [4]
    "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
    galeria spożytych piw
    Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy
  • DonZ
    Senior
    • 03-2013
    • 303

    #2
    Piana: Piana niewysoka beżowa wpadająca w jasny brąz. Niewysoka, nie trwała szybko się redukuje do zwiewnego wianuszka.
    Kolor: Niedziane, zmętnione, a wręcz zamglone.
    Aromat: Z butelki przyjemny słodki, słodowy z lekką nutą owocową. Po przelaniu do szkła zdecydowanie nuty owocowe, lekkim zielonym jabłkiem (ale przyjemnym), chlebowe z delikatnym karmelem przez chwilę miałem wrażenie czucia aromatu jakby coli.
    Smak: Piwo na pół wytrawne w kierunku do wytrawnego ze średniowysokim wysyceniem, lekko szczypiącym w język aczkolwiek nie przeszkadza przy piciu. W smaku dominuje karmelowa słodycz i niska goryczka z subtelną nutą ziemistą, krótkim intrygującym bo lekko pieprznym finiszem.

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Piwo ma 8%:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎