Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blacks, Black IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Blacks, Black IPA

    Browar w zasadzie zmienił nazwę na Blacks ale ponieważ pierwsze piwo wrzuciłem jako browar Kinsale to już nie chcę bałaganić i niech i to będzie tak zaklasyfikowane. No chyba ze chciało by się adminowi zmieniać oba tytuły to proszę bardzo.
    Dobra , do rzeczy :

    PIANA: piwo pite z 5-litrowego kega, kolejne rozdanie i może być już nieco rozgazowana. Mimo to trzyma fason. Nie jest jakoś nadzwyczaj trwała ale ajpy nie są przykładami pianowej długowieczności. Lekko brązowy odcień. Bąble raczej większe, grubsze.

    NAGAZOWANIE: wspomniałem w zasadzie już o nim powyżej. Przy pierwszym rozlaniu do szklanki również nie miało ciśniena opony w Ursusie C-330.

    KOLOR: ciemna ajpa to i kolor ciemny. Nie jest to jednak stoutowa czerń. Pod światło widać czerwone odblaski , prześwity.

    SMAK: delikatna goryczka z palonym posmakiem. Pozostająca w gardle cały czas w trakcie picia. Alkohol 5%.

    OPAKOWANIE: piwo pite akurat w wersji cask czyli party-kega 5 litrowego. Jest też dostępne w normalnej flaszce 0,5. Co ciekawe keg nonejmowy ze specjalną samoprzylepną etykietą na wersję 5-litrową. Coś a la nasze Bierhalle.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎