Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o logice i statystyce piwnej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    Przy piwie o logice i statystyce piwnej

    Kto uważa, że Imperium i GPrix są najlepszymi piwami?
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)
  • yoda79
    Senior
    • 01-2013
    • 861

    #2
    Np. ja Imperium jest genialne

    Comment

    • zgoda
      Senior
      • 05-2005
      • 3516

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      Kto uważa, że Imperium i GPrix są najlepszymi piwami?
      Użytkownicy browar.biz.
      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
        Użytkownicy browar.biz.
        wszyscy?

        secie widzę marzy się powrót do minionych czasów gdy Komitet Centralny ustalał ceny chleba i lokomotyw.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          wszyscy?

          zdecydowana większość skoro użytkownicy browar.biz wynieśli Grand Championa na podium
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            wszyscy?

            secie widzę marzy się powrót do minionych czasów gdy Komitet Centralny ustalał ceny chleba i lokomotyw.
            Jeśli porównujesz do polityki, to to się nazywa demokracja.
            Nigdy wszyscy się ze sobą nie zgadzają. Ty jakie piwo uważasz za najlepsze?
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #7
              Ooooooo... Usunięto moje posty??? Ojej, to ja dziękuję za takie forum...
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • Piktor
                Senior
                • 11-2011
                • 109

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                zdecydowana większość skoro użytkownicy browar.biz wynieśli Grand Championa na podium
                Pała z wykrzyknikiem z logiki, statystyki i bóg wie czego jeszcze.

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  zdecydowana większość skoro użytkownicy browar.biz wynieśli Grand Championa na podium
                  jesteś pewien. 40tyś użytkowników głosowało 500 i część z powiększoną liczbą głosów.


                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jeśli porównujesz do polityki, to to się nazywa demokracja.
                  Nigdy wszyscy się ze sobą nie zgadzają. Ty jakie piwo uważasz za najlepsze?
                  Chodzi mi, że wymyślasz nowe definicje wolnego rynku. Na wolnym rynku każdy producent produkuje co chce i sprzedaje za ile chce. Z drugiej strony klient kupuje to co chce i za ile chce. Ty, jak widzę pomiędzy tych dwóch uczestników rynku chcesz wepchać jeszcze kogoś żeby o czymś decydował.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piktor Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pała z wykrzyknikiem z logiki, statystyki i bóg wie czego jeszcze.
                    Fakt jest faktem i nic i nikt tego nie zmieni, nawet Twoja logika

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                    jesteś pewien. 40tyś użytkowników głosowało 500 i część z powiększoną liczbą głosów.
                    Tak, jestem pewien, nawet jeśli byłoby to tylko 100 użytkowników z browaru. Sam nie oddałem głos
                    Dobre piwo zasłużenie wygrało w porównaniu z innymi zachmielonymi pseudo-rarytasami
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      #11
                      No jeżeli uważasz, że 500 to jest więcej niż 40000, to ja już nie mam pytań.
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        #12
                        Ja nie rozumiem czemu tak przyjemny i lekki temat jak piwo musi budzić tak negatywne emocje. Po co takie określenia w stylu "zachmielone pseudo-rarytasy"? Rozumiem że mogą nie smakować i nie smakują. Rozumiem że czyjaś koncepcja może komuś nie pasować. Ale naprawdę od razu trzeba tak z grubej rury dowalić? Jeszcze zabrakło mi tylko pojechania po ludziach którzy takie pseudo-rarytasy piją, np. stwierdzenia że są nikim, wtedy obraz byłby pełen.

                        Raz moi faworyci w plebiscycie wygrywali, a raz nie. Mam jednak szacunek do wszystkich zwycięzców, do piw z podium i tych które zajmowały i nieco dalsze lokaty. Ta maniera wbicia kumuś szpili tylko dlatego ze lubi coś innego to zakrawa o jakąś odmianę szowinizmu.

                        Comment

                        • Piktor
                          Senior
                          • 11-2011
                          • 109

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Fakt jest faktem i nic i nikt tego nie zmieni, nawet Twoja logika
                          Jezu, jezu, jezu. Jestem przerażony. Naprawdę uważasz, że jeśli coś wygrywa plebiscyt, to bezwarunkowo oznacza, że zdecydowana większość głosujących oddała na to coś głos? To tak się da uważać? Po ukończeniu, nie wiem, trzeciej klasy podstawówki?

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piktor Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jezu, jezu, jezu. Jestem przerażony. Naprawdę uważasz, że jeśli coś wygrywa plebiscyt, to bezwarunkowo oznacza, że zdecydowana większość głosujących oddała na to coś głos? To tak się da uważać? Po ukończeniu, nie wiem, trzeciej klasy podstawówki?
                            heh, tak, tak właśnie uważam
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                              No jeżeli uważasz, że 500 to jest więcej niż 40000, to ja już nie mam pytań.
                              Jak więc oceniasz wybory? Rządzi partia która ma minimalne poparcie jeżeli weźmiemy pod uwagę całą populację. A jakoś podejmuje decyzje dotyczące wszystkich?
                              Użytkownicy wybrali jakieś piwo najlepszym. Oczywiście nie znaczy to, że dla każdego z osobna jest najlepsze. Ale nikt nikomu nie zabraniał głosować.
                              Po drugie (oczywiście tutaj formalnie nie ma takiej sytuacji bo metodologia nie ta) to w sumie wiesz, że jest coś takiego jak ekstrapolacja wyników próbki/próby na populację?
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎