Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

West Kerry, Riasc Red

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    West Kerry, Riasc Red

    Po pewnym zastoju z nowymi piwami browar ten wyjechał z wiosenną sezonówką a mianowicie czerwonym ejlem.

    PIANA: z pewnością jedna z najtrwalszych jakie widziałem na ejlach. Gruba, puszysta z kremowym odcieniem. Równomiernie pokrywa powierzchnię piwa i trwa, trwa, trwa... Mocny punkt tego piwa.

    NAGAZOWANIE: wydaje się dosyć spore jak na ejla. Bąble po około 10 minutach od nalania nadal w sporej ilości podążają ku powierzchni. Organoleptycznie też odczuwalne.

    KOLOR: rubinowy. Jak na czerwone ejl wydaje mi się nawet za ciemny ale to akurat nie jest dla mnie żadnym problemem.

    SMAK: bardzo delikatna goryczka. Wydaje się nawet lekko słodkawe. Owocowe posmaki, delikatny zapach również w tym klimacie. Opis na kontrze nie pomaga w jakimś bardziej dokładnym podaniu składników owego fruktowego smaku. Generalnie piwo bardzo miłe dla kubków smakowych. Wielbiciele ejli z owocowym posmakiem powinni być zadowoleni.

    OPAKOWANIE: bardzo nietypowa eta główna bo w zasadzie są to 2 ety gdyż marka piwa to dodatkowa etykieta dolepiona do zasadniczej etykiety. Do tego standardowa kontretykieta jak w poprzednich piwach z tego browaru. Kapsel czerwony bez nadruku.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Ahhh...zapomniałbym o fociu.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎