Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Persza Prywatna Browarnia, Persza Warka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Holy-Grail
    Senior
    • 06-2010
    • 320

    Persza Prywatna Browarnia, Persza Warka

    Wedle etykiety browar PPB rozpoczął współpracę z piwowarem domowym Andrijem Macoli.

    Mamy do czynienia z piwem chmielonym gatunkami: Magnum, Tradition i Hersbucker.

    Ekstrakt: 14,0 +/- 0,3
    IBU: 14,5 +/- 2,5
    Barwa (SRM): 9 +/- 3
    Alc.: nie mniej, niż 5,5

    Awtorska Seria A. Macola.

    Piwo zakupione w Tesco.
    Pasteryzowane, filtrowane.

    O walorach nie wypowiem się, bo zakupione i włożone do lodówki. Nie wiem kiedy przyjdzie jego kolej.
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Wydaje mi się, że ten pan jest założycielem i szefem PPB. Co oczywiście nie wyklucza bycia piwowarem domowym

    Comment

    • TheBobolo
      Member
      • 07-2014
      • 59

      #3
      Bardzo przyjemny eurolager. W nosie dostajemy mocny słodowy aromat, w tle gdzieś tam delikatny chmiel, w smaku podobnie, też duża słodowość, lekki kwasek, chmiele raczej słabe, mocno się trzeba skupić, żeby jakiś wyczuć. W przeciwieństwie do większości koncerniaków, to piwko można by nazwać, że jest całkiem pełne w smaku, coś tam się dzieje, nie mamy tu takiej gazowanej lekko nachmielonej wody. Cieszę się podwójnie, bo dorwałem je w promocji za 3.82 zł.
      Ocena : 3.0/5
      Begonia non omlet.

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Foto:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎