Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Ełk, Wojska Polskiego 57, Piwa Regionalne [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    Ełk, Wojska Polskiego 57, Piwa Regionalne [zamknięte]

    W tym tygodniu został otworzony sklep z ciekawymi piwami, głównie litewskimi, ale nie tylko.
    W lokalu jest też sześć kranów, ale same litewskie.
    Jest to reklamowane jako: Żywe piwo z beczki nalewane do buteleczki.
    Młoda pani nalewa z kranu do litrowego PET-a, następnie nakleja nalepkę, no i mamy piwo na wynos.
    Ja kupiłem sobie takie coś za 8 zł ( w cenie jest wliczone 60 gr za PET). Czyli tanio, można pić
    Attached Files
  • Cerasus
    • 06-2014
    • 11

    #2
    Byłem dziś i wrażenia pozytywne. Kupiłem zachowawczo Baltasa 1l za 8zł więc cena nie wygórowana. Dodatkowo Podróże Kormorana American IPA za 6,90 (ostatnia butelka, szybko schodzi, może ze względu na rozsądna cenę?). Były też Wity, Weizenbocki i zdaje się Coffee Stouty. W lokalu jest bardzo, bardzo gorąco. Butelka którą brałem nagrzana była jakby leżała w samochodowym bagażniku. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na jakość piwa.

    Nalewaków sporo, do butelki leją wspomnianego Tradicinisa, Baćkoriu(?), jakiś doppelbock, Grimbergen Rogue, cydr Fizz i jakiś kwas chlebowy. Poza tym jest jeszcze kilka pozycji. Bardzo dużo butelek, których nie pamiętam, ze wszystkich piłem tylko nogi węgorza (jest cała seria). Generalnie Svyturys króluje ale są też inne smaczki. Może nawet jakieś smakołyki, których nie jestem w stanie rozpoznać.
    Attached Files

    Comment

    • gulus
      Junior
      • 08-2014
      • 11

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
      W tym tygodniu został otworzony sklep z ciekawymi piwami, głównie litewskimi, ale nie tylko.
      Od października sklep zmienia lokalizację.
      Dla mnie szkoda, bo mieszkam niedaleko

      Comment

      • Cerasus
        • 06-2014
        • 11

        #4
        Skąd takie info? Na facebooku pisali o otwarciu drugiego sklepu w Ełku a nie przenoszeniu obecnego. Wiadomo coś więcej? Dawno nie zaglądałem.

        Comment

        • gulus
          Junior
          • 08-2014
          • 11

          #5
          Informacja od osoby sprzedającej w sklepie. Spytałem się, czemu nie ma nowych piw i dostałem odpowiedź, że ponieważ się przenoszą na ełckie osiedle Baranki, to szef nie zamawia nowego "towaru".
          Ponoć mają za mało klientów w dni powszednie.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            To jaki jest teraz adres?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • DariuszSawicki
              Senior
              • 08-2012
              • 2868

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              To jaki jest teraz adres?
              Sklep jeszcze nie został przeniesiony, ale pewnie wkrótce będzie.
              Jeśli tak się stanie to ktoś, albo ja o tym napisze.

              Comment

              • gulus
                Junior
                • 08-2014
                • 11

                #8
                Kilka godzin temu rozmawiałem z kimś ze sklepu (facet, nie wiem kim jest). Sklep z początkiem listopada ma być przeniesiony, gdzieś dalej na tej samej ulicy. Zamierzają poszerzyć ofertę czeskich i niemieckich piw. Być może dojdzie też oferta Pinty, albo AleBrowaru (nie pamiętam).
                Nowa lokalizacja będzie podana przy starym lokalu.

                Comment

                • Piwoszekk
                  Junior
                  • 10-2014
                  • 4

                  #9
                  Czy ktoś coś już wie o zmianie lokalizacji?

                  Comment

                  • DariuszSawicki
                    Senior
                    • 08-2012
                    • 2868

                    #10
                    Sklep pod tym adresem został zamknięty. Ma być przeniesiony na ulicę Grunwaldzką 1B po byłym sklepie komputerowym. Temat trzeba uznać za skończony.
                    Last edited by DariuszSawicki; 07-11-2014, 22:45.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      Został przeniesiony? Czy całkiem zniknął z Ełku, jak sugeruje wpis na FB?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • DariuszSawicki
                        Senior
                        • 08-2012
                        • 2868

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Został przeniesiony? Czy całkiem zniknął z Ełku, jak sugeruje wpis na FB?
                        Nie został jednak przeniesiony, jak wcześnie pisałem, tylko całkowicie zniknął.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎