Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Żydowska 4, Lot Chmiela

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ciapa
    Junior
    • 06-2014
    • 1

    Poznań, Żydowska 4, Lot Chmiela

    Najwyższa pora coś napisać bo lokal ma pół roku i nie zamierza się reklamować - więc pomogę im bez konsultacji:P

    Bardzo fajnie urządzony piwny lokal w uliczce przy płycie starego rynku. Naprawdę solidny wybór piwek. Głównie butelki (liczyliśmy i wyszło koło 103 ) , ale i na kranie ciekawe piwo rzemieślnicze i stara dobra Fortuna. Miejsce bardzo dobre dla każdego ceniącego porządne brzmienie (nie hity z radia), ciepły barowy wystrój i co się niestety rzadko się w tego typu miejscach pojawia ogólnie wysoki standard lokalu: meble, toalety etc. Największym atutem miejsca jest jednak niepowtarzalny klimat, na który składają się w 60% stali klienci (w tym my), 20% nowi i w 20% załoga z mega flow (Pozdrawiam) W weekend udało nam się tam wejść większą grupą z okazji urodzin kolegi. Już parę razy próbowaliśmy, jednak najczęściej po godzinie 22:00 jest już ciężko z miejscem dla większych grup bez rezerwacji (jedyny minus).

    Polecam przede wszystkim tym, którzy dopiero niedawno zaczęli przygodę piwną lub dopiero zamierzają. Jednak i dla bardziej doświadczonych graczy też się coś znajdzie - rozmawiałem ostatnio z właścicielami (mega spoko małżeństwo) i wiem, że w planie są już niedługo kolejne 2 krany i trochę więcej importu
  • Vortex
    Senior
    • 12-2011
    • 153

    #2
    w ostatni weekend na kranach: Spirifer Vuelta oraz Ninkasi 11. Oferta butelkowa ujdzie, dla zaawansowanych też by się coś znalazło, włodarze postarali się o trochę zagranicznych rozmaitości . Fajny kameralny ogródek.
    No i czystość łazienek zapadła mi w pamięć, ale akurat na niekorzyść.
    Last edited by Vortex; 20-10-2014, 20:34.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎