Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Typer Ekstraklasy - Piwna Liga browar.biz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Typer Ekstraklasy - Piwna Liga browar.biz

    Kontynuujemy zabawę w piłkarski totolotek.
    Ponieważ ahumba - nasz mistrz ceremonii - abdykował, powstała luka.
    Dzisiaj wpadłem na pomysł jak ją wypełnić. Rozwiązanie znalazło się na zewnątrz, na stronach Przeglądu Sportowego.

    By się nie powtarzać zacytuję sam siebie z wątku MR PEREZ SHOW 2013/2014:

    Ponieważ dziś startuje Ekstraklasa, to jak zawsze kupiłem sobie Przegląd Sportowy ze Skarbem Kibica. Wertując sobie kartki znalazłem reklamę typera prowadzonego przez redakcję. Postanowiłem dołączyć. Przyjrzałem się chwilę stronie i zauważyłem, że można zakładać prywatne ligi. Pomyślałem zatem by utworzyć taką naszą, browar.bizową.
    Aby się dostać należy założyć sobie konto na:
    Sport. Największa strona sportowa w Polsce - oficjalny serwis Przeglądu Sportowego Onet. Najnowsze sportowe informacje, wyniki na żywo, tabele, statystyki, relacje live.

    a po założeniu konta na podanej powyżej stronie w okienku "Dołącz do ligi" wpisać ten numer PIN: 90786a1b-c8de-4102-9011-4f40b3bb400c.
    Potem ja muszę w swoim panelu administracyjnym zatwierdzić przyłączenie.
    Będę tym administratorem, ale rola ograniczy się do przyjmowania chętnych. Punkty liczyć będzie system.
    10 za poprawne wytypowanie wyniku, 5 za prawidłowe wskazanie zwycięzcy, -1 za odwrotne wskazanie wygranego. No jakoś tak.
    Kto chętny niech dołącza. Czasu jest mało (pierwszy mecz już dziś o 18:00), a dodatkowo muszę zatwierdzić chętnych. Za chwilę wyjdę na godzinkę z domu, a potem będę co jakiś czas sprawdzać czy są zgłoszenia.

    Dodatkowo punkty można zdobyć za wytypowanie tabeli końcowej.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Nie wiem czy wyniki będą widoczne dla wszystkich uczestników, pewnie tak, ale nawet jeśli nie, to tutaj będę podawał kolejność w naszej zabawie.
    Meczów kolejki podawać nie będę, wszystko jest na stronach PS.
    Przypominam o ustawieniu tabeli końcowej, te punkty mogą zadecydować o otrzymaniu nagrody pieniężnej. Może któremuś z nas się powiedzie. A czasu na to została już tylko godzina.
    Last edited by Pendragon; 18-07-2014, 15:49.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Tutaj są zasady gry:
      Sport. Największa strona sportowa w Polsce - oficjalny serwis Przeglądu Sportowego Onet. Najnowsze sportowe informacje, wyniki na żywo, tabele, statystyki, relacje live.


      Zwróćcie uwagę na zapisy o Pewniaku (P) i Niepewnym (N).
      Można tym zaryzykować w jednym meczu kolejki.

      Wpisując podany w pierwszym wpisie PIN dołączacie do gry automatycznie.
      Drugim sposobem jest dołączenie do gry poprzez wyszukanie ligi (Piwna Liga Browar.biz) i aplikowanie o przyjęcie do niej. Wtedy musicie poczekać aż to zauważę i zaakceptuję.
      Last edited by Pendragon; 18-07-2014, 15:58.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        #4
        No, już 7 startujących, ale to wciąż mało. Nie będę miał wielkiej satysfakcji jak dokopię tylko 6 konkurentom

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Akcja z partyzanta, więc nie dziwota. To i tak dobry wynik. Z wyjątkiem pierwszego meczu, pozostałe mecze kolejki można cały czas obstawiać.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #6
            dołączył żem
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              No to na razie jest nas 9, czekamy na resztę ekipy.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • wpadzio
                Senior
                • 06-2011
                • 2645

                #8
                Na mnie nie liczcie. Mam kontuzję wykluczającą mnie z gry przynajmniej na pół roku...
                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                Serviatus status brevis est
                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                Comment

                • gwzd
                  Senior
                  • 01-2012
                  • 622

                  #9
                  Dopisałem się, ale pierwszych dwóch spotkań już nie zdążyłem obstawić. Ale w perspektywie 37 kolejek to nic straconego

                  Comment

                  • concerto
                    Senior
                    • 09-2003
                    • 859

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dopisałem się, ale pierwszych dwóch spotkań już nie zdążyłem obstawić. Ale w perspektywie 37 kolejek to nic straconego
                    Jak mawia Hajto: "Decydują właśnie takie detale".

                    Myślisz że Pendragon przypadkowo dopiero dziś wpadł na pomysł? To zagrywka taktyczna, żeby na starcie konkurencja miała miękkie kolana. Takie czasy
                    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      Teraz sobie dopiero uświadomiłem, że mogłem wpaść na to o 17

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • metalsrem
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 239

                        #12
                        Pierwsze mecze i już niedobrze, bramka w doliczonym czasie powinna być dla Wisły nie dla Pogoni, a tak jest -2 na start zamiast 15 ptk
                        Browar domowy SKOTAR

                        Comment

                        • gwzd
                          Senior
                          • 01-2012
                          • 622

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jak mawia Hajto: "Decydują właśnie takie detale".

                          Myślisz że Pendragon przypadkowo dopiero dziś wpadł na pomysł? To zagrywka taktyczna, żeby na starcie konkurencja miała miękkie kolana. Takie czasy
                          Jak mawia Świerczewski, "ma znajomości" czy jakoś tak. Ale gadałem z Jackiem Gmochem i ma mi taktycznie rozrysować następną kolejkę na tip top

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #14
                            To ja chyba mam +14.
                            Trafnie wytypowany remis 1:1, ale w pierwszym meczu dawałem zwycięstwo Podbeskidziu.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • concerto
                              Senior
                              • 09-2003
                              • 859

                              #15
                              Mało nas. Sezon urlopowy, więc część ludzi w ogóle neta nie ma. W każdym razie zdałoby się osiągnąć co najmniej liczebność z ostatniego sezonu.
                              "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎