Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Niedzica, Widokowa 5, Browar Zadyma

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Niedzica, Widokowa 5, Browar Zadyma

    Restauracja - filia otwarta kilka miesięcy temu pod szyldem Browar Zadyma co oczywiście może wzbudzić wątpliwości gdyż jak na razie jest to tylko i wyłącznie lokal firmowy, gdzie można kupić na wynos tylko jeden gatunek piwa. Z nalewaka też można było kupić tylko jedno lane.
    Obiekt położony jest (i jest częścią) na terenie kompleksu Park Miniatur.
    Oczywiście lokalizacja kosztuje, nawet parking był płatny

    lokal
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • maaniek
    Senior
    • 11-2010
    • 118

    #2
    Karczma odwiedzona 3 kwietnia, w ofercie 4 piwa lane: jasne, ciemne, miodowe i pszeniczne.
    Kosztowaliśmy tylko jasne, piwo bez smaku i aromatu, po prostu nijakie.
    Przy wejściu lodówka z piwami w butelkach, okazało się, że za nami weszła grupa i wykupiła całe 8 piw, na pytanie czy jeszcze będą, niestety nie ma.

    Zmówiliśmy jedzenie i piwo, najpierw podano zupę, a później czekamy.....czekamy....wypiliśmy piwo i .....czekamy....i czekamy.....nie ma jedzenia i nie ma piwa.....czekamy...minęła prawie godzina i wreszcie podano do stołu i można było zamówić drugie piwo, oczywiście 0,4l.

    Obsługa kiepska, potwierdzili to także inni konsumenci, ja mogę czekać na jedzenie nawet godzinę pijąc piwo, ale jak przez 50min nikt się nie zainteresuje klientem, to ja dziękuję za taką obsługę.
    Jedzenie dobre, piwo kiepskie, obsługa do kitu, ogólnie nie polecam.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎