Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wideorecenzje piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Anfoman
    Junior
    • 09-2006
    • 16

    Wideorecenzje piw

    Witam,
    Nie do końca jestem pewien czy to dobre miejsce na ten temat, jeżeli nie poproszę administrację o przeniesienie do odpowiedniego działu.
    Do rzeczy: od pewnego czasu rozkręcam na swoim kanale temat subiektywnych recenzji piw, subiektywnych, gyż oceniam je według swojego gustu.
    Zapraszam do oglądania:

    Subiektywna recenzja piwa #1 - Lipcowe niepasteryzowane

    Subiektywna recenzja piwa #2 - Magnus czekoladowy

    Subiektywna recenzja piwa #3 - Perła niepasteryzowana

    Subiektywna recenzja piwa #4 - Lublin to Dublin

    Subiektywna recenzja piwa #5 - Karlovačko - (Chorwacja 2014)
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    Zostań może przy ocenie tytoniu
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2294

      #3
      Nr 3 moim faworytem. Krótko i na temat

      Comment

      • Anfoman
        Junior
        • 09-2006
        • 16

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        Zostań może przy ocenie tytoniu
        Jak brutalnie!
        Może jednak daj mi szansę rozwinąć skrzydła, może jak poćwiczę to moje recenzje będą Cię zachwycać?

        PS. Dobrym zwyczajem, jest wskazywać błędy, bym mógł się poprawić, a nie po prostu krytykować

        Comment

        • zohan666
          Senior
          • 11-2012
          • 259

          #5
          To jest browar.biz. W ciągu 24h spodziewaj się zadeptania

          Btw. obejrzałem perłę i lublin to dublin ... i mnie zatkało, chociaż recenzję perły można potraktować jako zabawną.

          Comment

          • Anfoman
            Junior
            • 09-2006
            • 16

            #6
            Na YouTube jestem od 5 lat, to hejterzy mnie nie straszni
            Bardziej zaintrygowało mnie twoje "zatkało". Zatkało pozytywnie czy negatywnie?
            A Perła to był żart, który wyszedł od strony jednego z moich widzów, który zasugerował błyskawiczne opróżnienie szklanki.
            Pozdrawiam

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4998

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Anfoman Wyświetlenie odpowiedzi
              Dobrym zwyczajem, jest wskazywać błędy, bym mógł się poprawić, a nie po prostu krytykować
              Nagrywasz te materialy kompletnie nieprzygotowany - "doczytacie sobie w necie", albo "musze konczyc bo kolega czeka" to z kolei swiadczy o lekcewazeniu odbiorcy.
              Daj sobie spokoj z tym tematem (piwo) a jesli nie, to choc kup sobie mocniejsze okulary.
              5410 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • Anfoman
                Junior
                • 09-2006
                • 16

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                Nagrywasz te materialy kompletnie nieprzygotowany - "doczytacie sobie w necie", albo "musze konczyc bo kolega czeka" to z kolei swiadczy o lekcewazeniu odbiorcy.
                Daj sobie spokoj z tym tematem (piwo) a jesli nie, to choc kup sobie mocniejsze okulary.
                Bardzo dobrze, że dopisałeś!
                Wszakże nie mogło zabraknąć kulturalnej wzmianki na temat mojego słabego wzroku!
                Tak trzymać! Przypominaj ślepemu, że ślepy... No i kulawemu, że kulawy

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  #9
                  Bez urazy, kazdy ma swoje slabsze strony.
                  Przeciez piwa moze nalac Ci zona.
                  A to co Ty wyprawiasz z piwem to jest miareczkowanie a nie nalewanie piwa, w ten sposob robisz wszystko by nie powstala na nim piana.

                  P.S.
                  Oczywiscie odniosles sie tylko do mojego dopisku o okularach, wczesniejsze uwagi po tobie splynely.

                  P.S. 2
                  Twoje stwierdzenie "dobre jak Zywiec, daje 4.5" moim zdaniem na starcie okresla Twoja "znajomosc" piw, nie licz wiec na to, ze ludzie znajacy sie nieco na piwie beda tracic czas na Twoje produkcje.
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • heman
                    Member
                    • 12-2013
                    • 62

                    #10
                    Ja myślę, że to trolling. Pokazanie takich recenzji (dobre jak żywiec; "w aromacie czuć goryczkę, myśle, że będzie słodkie"; jedyne kryterium oceny stouta to barwa i stwierdzenie, że jest gorzkie) na forum, na którym można spodziewać się ekspertów w temacie piwnym to nie może być poważne podejście

                    Pozdro
                    http://dziennikpiwny.blogspot.com/

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      #11
                      Gdyby nalewanie piwa bez grama piany było cnotą to ten blog byłby wspaniały. Niestety nie jest...

                      PS Skąd wiesz, że dany smak/aromat to chmiel?

                      Comment

                      • Anfoman
                        Junior
                        • 09-2006
                        • 16

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heman Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja myślę, że to trolling. Pokazanie takich recenzji (dobre jak żywiec; "w aromacie czuć goryczkę, myśle, że będzie słodkie"; jedyne kryterium oceny stouta to barwa i stwierdzenie, że jest gorzkie) na forum, na którym można spodziewać się ekspertów w temacie piwnym to nie może być poważne podejście

                        Pozdro
                        No i brawo!
                        Wygrał Pan talon na piwko i balon!
                        Pozdrawiam

                        Comment

                        • Anfoman
                          Junior
                          • 09-2006
                          • 16

                          #13
                          Dziękuję

                          A teraz na poważnie.
                          Za wszystkie uwagi dziękuję, wezmę je pod rozwagę przy nagrywaniu nowych recenzji.
                          Może obecne nie są idealne, ale uczę się, a wasze uwagi pomogą mi w doskonaleniu warsztatu
                          Dziękuję

                          Comment

                          • Klatak
                            Senior
                            • 07-2014
                            • 431

                            #14
                            3 faktycznie najlepsza.

                            Do tego zestawu jeszcze przydała by się jakaś recenzja w brudnej szklance i troll nabrał by solidniejszych rozmiarów .

                            PS. Jak dla mnie zbyt agresywnie nalewasz piwo do szklanki.
                            Last edited by Klatak; 27-08-2014, 12:16.

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4998

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Anfoman Wyświetlenie odpowiedzi
                              A teraz na poważnie.
                              Za wszystkie uwagi dziękuję, wezmę je pod rozwagę przy nagrywaniu nowych recenzji.
                              Może obecne nie są idealne, ale uczę się
                              Zacznij od zakladki edukacja na TYM BLOGU.
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎