Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Belgia, Antwerpia, Belgian Beers and Brews - Abbey N' 8 Handschoenmarkt 8

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lecram
    Junior
    • 08-2014
    • 4

    Belgia, Antwerpia, Belgian Beers and Brews - Abbey N' 8 Handschoenmarkt 8

    Jedyny sklep w jakim byłem podczas pobytu w Belgii ale zasób piw Belgijskich bardzo duży.
    Pełne doradztwo z strony pracownika sklepu. Niestety ceny są naprawdę wysokie - najdroższe piwo jakie widziałem Gouden Carolus 39e (zdjęcie w załączniku).
    Również spora ilość zestawów m.in typowych na prezenty.
    The brewing of Trappist beers takes place in Trappist monasteries. For a beer to qualify for Trappist certification, the brewery must be in a monastery, the monks must play a role in its production and the policies and the profits from the sale must be used to support the monastery and/or social programs outside. Only seven monasteries currently meet these qualifications, six are in Belgium. Trappist beer is a controlled term of origin: it tells where the beers come from, it is not the name of a beer style. Beyond saying they are mostly top-fermented, the beers produced by the Trappist have very little in common stylistically.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎