Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Beer Quiz - test wiedzy o piwie na Androida

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dredzior
    Junior
    • 09-2014
    • 4

    Beer Quiz - test wiedzy o piwie na Androida

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Chciałbym zachęcić Was do pobrania aplikacji na Androida mojego autorstwa. Aplikacja ta nazywa się Beer Quiz - test o piwie.

    Jak już możecie się domyślić jest to quiz, który składa się z 10 losowo wybranych pytań z puli. Liczy się nie tylko liczba poprawnych odpowiedzi, ale także czas, w jakim został rozwiązany quiz.

    Zachęcam Was zatem do pobrania aplikacji tutaj: https://play.google.com/store/apps/d....beerquiz_test. Mile widziane opinie, a także propozycje nowych pytań
  • dredzior
    Junior
    • 09-2014
    • 4

    #2
    Witam Was ponownie Chciałbym jeszcze raz zachęcić Was do pobrania aplikacji, zwłaszcza, że została powiększona pula pytań i w tej chwili jest ich 50.

    Liczę na odzew z Waszymi komentarzami Pobierajcie i polecajcie znajomym

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      A nie da się bez logowania? Nie mam konta na googlu.

      Comment

      • dredzior
        Junior
        • 09-2014
        • 4

        #4
        W zasadzie to bez konta Google nie da rady, ale jak odezwiesz się do mnie na maila, to wyślę Ci plik, który wrzucisz sobie na telefon i będziesz mógł pograć

        Comment

        • zebediach
          Member
          • 03-2012
          • 96

          #5
          A dałoby się żeby mi on pokazywał po wszystkiemu poprawne odpowiedzi w pytaniach na które odpowiedziałem źle?

          Comment

          • dredzior
            Junior
            • 09-2014
            • 4

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zebediach Wyświetlenie odpowiedzi
            A dałoby się żeby mi on pokazywał po wszystkiemu poprawne odpowiedzi w pytaniach na które odpowiedziałem źle?
            Myślę, że mógłbym pomyśleć nad tym przy następnej aktualizacji. Ale pierwszym celem jest stopniowe zwiększanie bazy pytań Dzięki za pomysł

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎