Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Eight Degrees, The Full Irish Single Malt IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Eight Degrees, The Full Irish Single Malt IPA

    PIANA: całkiem przyzwoita, oblepiająca szklankę, biała i dosyć puszysta. Wytrzymuje upływający czas. Nota wysoka zwłaszcza gdy przypomnę sobie „pianę” na pitym dzisiaj Tyskim.

    NAGAZOWANIE: bąble CO2 nie zauważalne kompletnie co przytrafia mi się chyba po raz pierwszy w trakcie opisywania piwa. Mimo to zbudowanie całkiem niezłej piany musi być efektem nagazowania więc określmy je dyplomatycznie jako średnie.

    KOLOR: herbaciane złoto, nieco mętny.

    SMAK: bardzo wyraźny zapach chmielu wręcz uderzający. Fani IPA to lubią. W smaku też zdecydowana goryczka której gorycz rekompensuje wyraźny owocowy posmak. Jednym słowem na bogato. Dotyczy to również alkoholu w wysokości 6 procent. Bardzo pożądna IPA.

    OPAKOWANIE: eta już nie wiem która z tego browaru któremu chyba konczy się paleta barw do nadawania kolejnym piwom. Tym razem wybrano nieco brudną zieleń. Pasuje. Kapsel bez nadruku.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Kolor jasnej herbaty, opalizuje. Piana koloru brudnej bieli, lekko żółtawej - drobna, gęsta, dość długa.

    Aromat sosny, grejpfruta i melona, podbity gęstą nutą słodową Bardzo ładny.

    W smaku dość gęste ale nie słodkie. Czuć wyraźnie chmiel zostawiający ciekawy iglasto-tytoniowy posmak. Goryczka co najwyżej średnia, za to przyjemnie długa.

    Dobre piwo, ładnie pokazujące, że można uzyskać dobry efekt aromatyczny bez zabijania smaku goryczką. Z drugiej strony to tych parunastu IBU mi tu brakowało

    Polecam, cena przystępna 11 zł/but. 0,33

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎